ویتالیک بوترین با انتقال یک میلیون دلار اتر به کوین بیس، باعث ایجاد ایهام در بازار کریپتو شد

ویتالیک بوترین با انتقال یک میلیون دلار اتر به کوین بیس، باعث ایجاد ایهام در بازار کریپتو شد

داده‌های آن‌چین نشان می‌دهد ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH)، روز گذشته ۶۰۰ اتر به ارزش تقریباً یک میلیون دلار را به کوین‌بیس ارسال کرده‌است.

هنوز مشخص نیست که چرا ویتالیک بوترین چنین اقدامی انجام داده‌است

در زمان نگارش این خبر، انگیزه وی برای چنین اقدامی هنوز مشخص نیست. با این حال انتقال ارزهای دیجیتال به یک صرافی، معمولاً به معنای فروش است. از طرف دیگر با توجه به اینکه اخیراً قیمت اتریوم کاهش یافته‌است، این اقدام بوترین می‌تواند فشار فروش بیشتری را برای این دارایی دیجیتال به‌وجود آورد. در همین حال وب‌سایت لوک‌آن‌چین نیز گزارش داد که کیف پول ارز دیجیتال Vitalik.eth، ۲۵۱ هزار استیبل کوین RAI را در پلتفرم دیفای میکر (Maker) بازپرداخت کرده و ۱۰۰۰ اتر (حدود 1.67 میلیون دلار) را نیز برداشت کرده‌است. این کیف پول، حدود ۷ سال پیش ایجاد شد و اکنون حاوی ۳۹۹۳ اتریوم به ارزش ۶.۵میلیون دلار می‌باشد. این احتمال وجود دارد که مالک Vitalik.eth، ویتالیک بوترین باشد.

جریا‌ن‌های خروجی ارز صرافی‌ها معمولاً نشانه‌ای از شروع روند صعودی بازار است. به این معنی که هولدرها می‌خواهند دارایی‌های دیجیتال خود را برای کسب سود در بلند مدت نگه دارند. با این حال انتقال 1 میلیون دلار اتر به کوین بیس، در حال حاضر باعث بلاتکلیفی بازار شده‌است. همانطور که گفته شد هنوز مشخص نیست که چرا ویتالیک بوترین چنین اقدامی انجام داده‌است.

منبع
برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.