بیش از 98 درصد از طلبکاران سلسیوس به بازگرداندن وجوه از طریق یک شرکت جدید رأی مثبت دادند

بیش از 98 درصد از طلبکاران سلسیوس به بازگرداندن وجوه از طریق یک شرکت جدید رأی مثبت دادند

طلبکاران درگیر در پرونده ورشکستگی سلسیوس نتورک به طرحی رای داده‌اند که بر اساس آن وجوه به آن‌ها بازگردانده می‌شود و سهام از طریق یک شرکت جدید توزیع می‌شود.

شرکت جدید با سرمایه سلسیوس به استخراج بیت کوین و استیکینگ اتریوم می‌پردازد

بر اساس پرونده 25 سپتامبر از سوی شرکت ورشکستگی استرتو (Stretto)، اکثریت طلبکاران با بیش از 98٪ رای مثبت با این طرح موافقت کردند. در حالی که رأی‌دهندگان تقریباً همگی در مورد این طرح تصمیم یکسانی گرفته‌اند، اما همچنان نیاز به تأیید نهایی در جلسه دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک که برای 2 اکتبر برنامه ریزی شده‌است، دارد.

این طرح شامل توزیع مجدد حدود 2 میلیارد دلار بیت کوین و اتر به طلبکاران سلسیوس نتورک است. همچنین به موجب آن به یک شرکت جدید به نام “NewCo” سرمایه تخصیص داده‌می‌شود. این شرکت استخراج بیت کوین و استیکینگ اتریوم را انجام خواهد داد و و فرصت‌های تجاری جدید، ارزش زا و منطبق با مقررات ایجاد می‌کند.

شایان ذکر است، شرکت جدید توسط گروه فارنهایت، ائتلافی متشکل از افراد و سازمان‌های ارز دیجیتال بومی، از جمله مدیر عامل سابق الگورند (Algorand)، استیون کوکینوس، شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Arrington Capital، استخراج‌کننده ارزهای دیجیتال US Bitcoin Corp، Proof Group Capital Management و مشاور سرمایه Arrington، راوی کازا، مدیریت خواهد شد.

گفتنی است سلسیوس نتورک یکی از تلفات اولیه بازار نزولی سال 2022 بود. این شرکت وام‌دهی ارز دیجیتال در 14 جولای 2022 اعلام ورشکستگی کرد.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.