مدیر عامل ریپل: شکایت SEC در مورد XRP بسیار خوب پیش رفته است

مدیرعامل شرکت ریپل می‌گوید که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه او و شرکتش در مورد ارز دیجیتال ریپل یعنی XRP “بسیار خوب پیش رفته است”.

برد گارلینگ‌هاوس در جریان گفتگویی در اجلاس هفتهٔ بلاکچین پاریس، در مورد شکایتی که SEC از ریپل به دادگاه ملی آمریکا برده است، ‌صحبت کرده است. او گفته: “دعوای قضایی بسیار خوب پیش رفته است و خیلی بهتر از آن چیزی است که وقتی حدود 15 ماه پیش شروع شد، می‌توانستم فکرش را بکنم.” گارلینگهاوس در ادامه افزود: “این یک مورد مهم است و نه فقط برای ریپل، بلکه برای کل صنعت کریپتو در ایالات متحده مهم است.” با این حال، او خاطرنشان کرد که “چرخ‌های عدالت به آرامی حرکت می‌کنند”، چراکه در نوامبر سال گذشته گارلینگ‌هاوس گفته بود که انتظار دارد این شکایت در سال 2021 به پایان برسد. او در آن زمان گفت: “به رغم روند کند قضایی، ما شاهد پیشرفت بسیار خوبی هستیم.”

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در دسامبر 2020 از ریپل، گارلینگ‌هاوس و یکی دیگر از بنیان‌گذاران به نام کریس لارسن به دلیل فروش XRP شکایت کرد که به گفته سازمان نظارت بر اوراق بهادار، یک اوراق بهادار ثبت نشده است. ریپل یافته‌های SEC را رد کرده و اصرار دارد که اساساً XRP اوراق بهادار نیست.

 

منبع  bitcoin.com

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست