شرکت ون‌اک ETF اسپات اتریوم خود را در وب‌سایت DTCC لیست کرد

شرکت ون‌اک ETF اسپات اتریوم خود را در وب‌سایت DTCC لیست کرد

صندوق قابل معامله بورسی (ETF) اسپات اتریوم متعلق به شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری جهانی ون‌اک (VanEck) به وب سایت DTCC، شرکت خدمات مالی آمریکایی که خدمات تسویه را به بازارهای مالی ارائه می‌دهد، اضافه شد. این شرکت که به خاطر خدمات ترخیص، تسویه، نگهداری و اطلاعات پس از تجارت معروف است، صندوق‌های فعال و در حال راه‌اندازی را فهرست می‌کند.

باید اشاره داشت ورود یک ETF به لیست DTCC احتمال تأیید آن توسط SEC را بسیار بالا می‌برد. با وجود این فهرست شدن، ETF اتریوم VanEck هنوز راه‌اندازی نشده‌است. در لیست DTCC، ETF اسپات اتریوم VanEck با نماد “ETHV” مشخص شده‌است. همچنین در زیر ستون create/redeem به عنوان غیرفعال نشان داده شده‌است.

این اتفاق همزمان با دستورالعمل اخیر SEC برای شرکت های آمریکایی به‌منظور به‌روزرسانی و تکمیل فرمهای 19b-4 خود برای ETFهای اسپات اتریوم است. این درخواست به عنوان نشانه‌ای امیدوارکننده برای تصویب صندوق‌های مذکور توسط SEC در نظر گرفته‌می‌شود. فرم های 19b-4برای اطلاع رسانی SEC در مورد تغییرات قوانین پیشنهادی بسیار مهم هستند.

بازار بورس شیکاگو و نزدک اخیراً فرم‌های اصلاح‌شده 19b-4 را برای ETF‌های اتریوم از سوی چندین شرکت مهم ثبت کرده‌است. این شرکت‌ها عبارت از فرانکلین تمپلتون، فیدلیتی، ون‌اک، اینوسکو گلکسی، آرک اینوست و توئنی وان‌شیرز هستند.

منبع: watcher.guru

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.