یک سرگرد هوافضای آمریکایی: بیت کوین یک سیستم جنگ افزاری است

یک سرگرد هوافضای آمریکایی: بیت کوین یک سیستم جنگ افزاری است

سرگرد نیروی فضایی ایالات متحده، جیسون لوری، ادعای جسورانه‌ای در مورد بیت کوین ارائه‌کرده و آن را به عنوان یک سیستم جنگ افزاری بالقوه توصیف و بر اهمیت استراتژیک آن برای امنیت ملی تأکید کرده‌است.

لوری پیش‌بینی می‌کند قیمت بیت کوین می‌تواند به ۱۰۰ میلیون دلار برسد!

لوری، که همچنین یکی از اعضای دفاع ملی MIT است، در مورد نیاز ارتش ایالات متحده به اولویت‌دادن به تحقیقات و ادغام سیستم‌های اثبات کار مانند بیت کوین صحبت کرده‌است. او استدلال می کند که مکانیسم اجماع اثبات کار بیت کوین می‌تواند به عنوان یک بازدارنده قابل توجه در برابر حملات سایبری عمل کند. همچنین آن را به تسلیحات نظامی سنتی که از حملات فیزیکی جلوگیری می‌کنند، تشبیه کرده‌است. او ادعا می کند که این می تواند یک انقلاب امنیت سایبری را آغاز کند و به ایالات متحده کمک کند تا موقعیت خود را به عنوان یک ابرقدرت جهانی حفظ کند.

او افزود بیت کوین می‌تواند شبکه برق جهانی را به یک رایانه عظیم و پرهزینه فیزیکی تبدیل کند که می‌تواند بازیگران مخرب را محدود کند و از داده‌های عبوری در اینترنت محافظت کند.

لوری پیش‌بینی می‌کند که به محض اینکه مردم ترس از ممنوعیت دولت بر بیت کوین را پشت سر بگذارند و آن را به‌عنوان یک سیستم دفاعی بپذیرند، ارزش هر بیت کوین می‌تواند به ۱۰۰ میلیون دلار برسد.

نظرات لوری در چه کتابی شرح داده شده است؟

نظرات لوری در کتاب Softwar: A Novel Theory on Power Projection and the National Strategic Significance of Bitcoin شرح داده‌شده‌است. در این کتاب، سرگرد هوافضای آمریکایی، پتانسیل بیت کوین را به عنوان ابزاری برای امنیت ملی و پیش بینی قدرت در قلمرو دیجیتال بررسی می‌کند. با این حال، گزارش شده‌است که این کتاب به دلایل نامشخصی از تیراژ و کتابخانه MIT حذف شده‌است. از ماه می 2024، این کتاب دوباره در Amazon.co.uk به شکل انتشارات شخصی در دسترس است.

حمایت لوری از بیت کوین به ترغیب وزارت دفاع ایالات متحده برای بررسی رسمی اهمیت استراتژیک ملی سیستم‌های اثبات کار کشیده‌شده‌است. او استدلال می‌کند که مکانیسم اجماع بیت کوین می‌تواند دشمنان را از حملات سایبری به دلیل هزینه‌های فیزیکی بالای مربوط به حفظ شبکه باز دارد. مشابه اینکه تسلیحات نظامی چگونه از حملات فیزیکی جلوگیری می‌کنند.

منبع: cryptoslate

برچسب‌ها
بیت کوین

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420