سولانا احتمالاً ارز دیجیتال بعدی است که ETF می‌شود

سولانا احتمالاً ارز دیجیتال بعدی است که ETF می‌شود

سر و صدای اخیر پیرامون احتمال دریافت مجوز یک ETF اسپات اتریوم در آمریکا، نه تنها باعث افزایش قیمت اتریوم شده‌است، بلکه باعث تشدید گمانه‌زنی‌ها درمورد این شده‌است که سولانا کاندید مناسبی برای ETF بعدی است.

در همین راستا دنیل ین (Daniel Yan)، از بنیانگذاران ماتریکس‌پورت (Matrixport)، یک استراتژی معاملاتی برای سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرده‌است. ین در X واکنش‌های فوری بازار به تأییدیه‌های ETF را تشریح کرد و یک تحلیل استراتژیک برای حرکت‌های بالقوه آتی ارائه کرد. دیدگاه او برگرفته از رفتار تاریخی بازار است که پس از تایید ETF بیت کوین مشاهده شده‌است.

او براساس الگوهای بازار پس از تصویب ETF اسپات بیت کوین، پیش‌بینی می‌کند که سولانا می‌تواند نامزد بعدی برای ETF باشد و در آن زمان، اولین چیزی که به ذهن تریدرها می‌رسد ممکن است سرمایه‌گذاری مستقیم در اتریوم باشد. همانطور که قیمت اتریوم تقریباً 20 درصد طی 24 ساعت گذشته که احتمال تأیید ETF اسپات آن زیادشده، افزایش یافته‌است. اما به عقیده ین یک رویکرد هوشمندانه‌تر می‌تواند سودمند باشد. او می‌گوید در چنین وضعیتی نسبت قیمتی سولانا به اتریوم (SOL/ETH) افزایش می‌یابد.

این استراتژی بر پایه سه مشاهده کلیدی استوار است:

  • کاندیدای بعدی برای ETF: ین معتقد است که سولانا به خوبی می‌تواند ارز دیجیتال بعدی باشد که در صورت تایید صندوق بورسی اسپات اتریوم، برای ETF در نظر گرفته‌می‌شود. این پیش بینی می تواند منجر به افزایش علاقه سرمایه‌گذاران و افزایش بالقوه قیمت SOL شود.
  • تحرکات نسبی بازار: پس از تایید ETF بیت کوین، جفت ETH/BTC طی یک هفته شاهد افزایش تقریبی 12 درصدی بود. این احتمالاً به دلیل انتظاراتی بود که اتریوم نیز جا پای بیت کوین خواهد گذاشت. گمانه‌زنی مشابهی را می‌توان برای سولانا انتظار داشت که می‌تواند ارزش آن را در برابر اتریوم افزایش دهد.
  • ترید غیر متراکم: تمرکز بازار فعلی عمدتاً بر روی اتریوم است و آن را به یک ارز دیجیتال پرتقاضا و شلوغ تبدیل می‌کند. در مقابل، سولانا یک گزینه کمتر اشباع‌شده را ارائه می‌دهد و پتانسیل سود نسبی بالاتری بر اساس احتمال ETF شدنش ارائه می‌دهد.

از دیگر مواردی که مهر تأیید بر استراتژی Yan می‌زنند می‌توان به آخرین تحولات نظارتی اشاره کرد. در واقع SEC ایالات متحده به صادرکنندگان ETF گفته‌است تا پرونده‌های 19b-4 خود را در بازارهای بورس نزدک و شیکاگو به‌روزرسانی کنند. حرکتی که به عنوان گامی مهم در جهت تأیید احتمالی ETF‌های نقطه‌ای اتریوم محسوب می‌شود. به گفته تحلیلگران ارشد بلومبرگ، این امر اعتماد کارشناسان را افزایش‌داده و احتمال تایید را از 25 درصد به 75 درصد رسانده‌است.

قیمت امروز سولانا 180 دلار می‌باشد.

منبع: bitcoinist.com

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420