سم بنکمن فرید به زندان‌بان‌ها می گوید سولانا بخرید؛ وکلای او درخواست تنها 6 سال زندان را دارند!

سم بنکمن فرید به زندان‌بان‌ها می گوید سولانا بخرید؛ وکلای او درخواست تنها 6 سال زندان را دارند!

گزارشی که جدیداٌ در نیویورک تایمز منتشر شده‌است، می‌گوید سم بنکمن فرید به نگهبانان زندان مشاوره مالی می‌دهد و ظاهراً از آن‌ها می‌خواهد در سولانا سرمایه‌‌گذاری کنند. همچنین تیم حقوقی مدیرعامل سابق FTX دادخواستی را در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن تنظیم کرده‌اند. آن‌ها از قاضی فدرال درخواست کردند که حکم زندان شش سال و نیم را صادر کند.

بنکمن فرید  از تابستان گذشته در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین محبوس است

توجه داشته باشید، سم بنکمن فرید پس از اینکه هیئت منصفه او را به اتهامات متعدد کلاهبرداری و پولشویی در نوامبر سال گذشته مجرم تشخیص داد، حداکثر با 110 سال زندان مواجه‌است. او به دو فقره کلاهبرداری الکترونیک، دو فقره توطئه برای کلاهبرداری الکترونیک، یک فقره کلاهبرداری اوراق بهادار، یک فقره توطئه برای کلاهبرداری در زمینه کالاها و یک فقره توطئه برای پولشویی متهم شد. قاضی فدرال، لوئیس کاپلان، ناظر بر پرونده SBF قرار است در 28 مارس حکم وی را اعلام کند.

 انتظار می‌رود دادستان‌های فدرال نظر خود را در 15 مارس ارائه کنند. گزارش تحقیقات پیش از محکومیت (PSR) برای مدیرعامل سابق FTX، صد سال زندان را پیشنهاد کرده‌است. وکلای بنکمن فرید استدلال کردند که حکم 100 ساله پیشنهادی PSR بسیار “وحشیانه” است! زیرا او برای اولین بار است که مجرم شناخته می‌شود و سابقه کیفری در گذشته ندارد. همچنین حداقل چهار فرد مقصر دیگر در این جرم شرکت کرده‌اند.

در این پرونده به ضررهای مشتریان، وام‌دهندگان و سرمایه‌گذاران اشاره شد و افزود انتظار می‌رود که روند ورشکستگی FTX به طور کامل بدهی آن‌ها را بازپرداخت کند.

قابل ذکر است او در حال حاضر از تابستان گذشته در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین محبوس است. آنطور که نیویورک تایمز می‌گوید SBF اکنون مشاوره تجاری و سرمایه‌گذاری در زندان ارائه می‌دهد. سم بنکمن فرید در واقع به زندان‌بان‌ها توصیه کرده‌است که در SOL، ارز دیجیتال بومی شبکه سولانا، سرمایه گذاری کنند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.