عکس سم بنکمن فرید در زندان منتشر شد؛ یکی از هم‌بندی‌ها او را گنگستر خطاب کرده‌است

عکس سم بنکمن فرید در زندان منتشر شد؛ یکی از هم‌بندی‌ها او را گنگستر خطاب کرده‌است

جدیداً عکسی توسط تیفانی فونگ، گزارشگر مستقل جرایم کریپتو در X، منتشر شده‌است که مدیرعامل سابق FTX، سم بنکمن فرید (SBF)، را در زندان نشان می‌دهد. او در این عکس برخلاف همیشه، ریش دارد و به‌طور محسوسی لاغرتر به نظر می‌رسد.

بنکمن فرید وزن کم کرده‌ و ظاهر موجه قبلی خود را دیگر ندارد

به‌گفته فونگ، این عکس در 17 دسامبر 2023 در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین گرفته شده‌است. بنکمن فرید از زمان محکومیتش به هفت اتهام کلاهبرداری در نوامبر 2023 در این مرکز نگهداری می‌شود. فونگ می‌گوید در مصاحبه با یک زندانی سابق هم‌بند وی، معروف به “G Lock” متوجه‌شده که بنکمن فرید وزن کم کرده‌است و ظاهر تراشیده قبلی خود را حفظ نکرده‌است.

جی لاک همچنین SBF را با عنوان “فوق عجیب” و “بسیار ژولیده” توصیف کرد. اگرچه بعداً افزود که او “پسر خوبی” بود. طبق این مصاحبه، سم بنکمن فرید با تهدید یا خشونت جدی از سوی دیگر زندانیان مواجه نشده‌بود. این زندانی سابق، به نظر می‌رسد که با SBF ارتباط برقرار کرده‌است و او را «گنگسترتر» از رپری به نام تکاشی سیکس ناین (6ix9ine) توصیف می‌کند. دلیل جی لاک هم این بود که بر خلاف این رپر، SBF در زندان برای هیچ‌کس «زیرآب‌زنی» نمی‌کرد.

گفتنی است عکس اخیر نمای ضعیفی از زندگی بنکمن فرید پس از فاجعه صرافی FTX را نشان می‌دهد. او اکنون منتظر صدور حکمش در 28 مارس 2024 است. سقوط FTX یکی از بزرگترین کلاهبرداری‌های مالی در تاریخ کریپتو و حتی جهان است. با این حال، صحبت‌های زیادی در مورد این وجود دارد که SBF به طور بالقوه مجازات سبک‌تری از آنچه پیش‌بینی می‌شد دریافت می‌کند. بر اساس گزارش ها، حکم سبک تر می‌تواند به دلیل برنامه‌های FTX برای بازپرداخت طلب مشتریان باشد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.