سم بنکمن فرید: هرگز فکر نمی‌کردم کاری که انجام می‌دهم غیرقانونی باشد

سم بنکمن فرید: هرگز فکر نمی‌کردم کاری که انجام می‌دهم غیرقانونی باشد 

سم بنکمن فرید (SBF)، مدیرعامل سابق FTX، بنا به گزارش‌ها پس از محکومیت به 25 سال زندان، به سؤالات رسانه‌های خبری پاسخ داده‌است.

بر اساس گزارش روز گذشته ای‌بی‌سی نیوز (ABC News)، بنکمن فرید از طریق ایمیل از مرکز بازداشت متروپولیتن در بروکلین، جایی که از آگوست 2023 در آنجا نگهداری می شود، به سؤالات رسانه‌ها پاسخ داد. در 28 مارس، قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، مدیر عامل سابق FTX را پس از محکومیت در هفت مورد جنایت به 25 سال حبس محکوم کرد.

به گزارش ای‌بی‌سی نیوز، SBF می‌گوید: “من هرگز فکر نمی‌کردم کاری که انجام می‌دهم غیرقانونی باشد.” «هر روز با [فکر] چیزهایی که از دست‌رفته [در ذهنم] کلنجار می‌روم. من هرگز قصد نداشتم به کسی صدمه بزنم یا پول کسی را صاحب شوم.»

بنکمن فرید دربسیاری از پاسخ‌هایش به سؤالات، از مسئولیت فروپاشی صرافی FTX در نوامبر 2022 اجتناب کرده‌است. او ادعا می‌کند که «تصمیم‌های اشتباه» گرفته، اما بدون فکر یا خودخواهانه عمل نکرده‌است. اظهارات او منعکس‌کننده صحبت‌هایی بود که قبل از صدور حکم داشت. دقیقاٌ به همان شکل که اقدامات خود را قبل از اعلام ورشکستگی FTX توجیه می‌کرد و ادعا می‌کرد که صرافی FTX “زنده می‌ماند” و طلب مشتریان بازپرداخت خواهد شد.

این بیانیه ارسالی به ABC News ممکن است یکی از آخرین اظهارات سم بنکمن فرید باشد که قبل از رفتن به زندان فدرال بیان شده‌است. طبق حکم قاضی کاپلان، بنکمن فرید تا اواسط دهه 50 زندگی‌اش در یک زندان با امنیت متوسط ​​یا پایین در منطقه خلیج سانفرانسیسکو خواهد گذراند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420