قضات درخواست تجدیدنظر سم بنکمن فراید برای آزادی موقت را رد کردند

قضات درخواست تجدیدنظر سم بنکمن فراید برای آزادی موقت را رد کردند

هیئتی متشکل از سه قاضی از دادگاه استیناف ایالات متحده، درخواست آزادی موقت و زودهنگام برای مدیرعامل سابق FTX، یعنی سم بنکمن فراید را رد کرده‌است.

بنکمن فراید به اتهام ارعاب شاهدان همچنان در زندان می‌ماند

در حکمی که روز 21 سپتامبر صادر شد، قضات حوزه قضایی، جان ام. واکر جونیور، دنی چین و ویلیام ناردینی درخواست بنکمن فراید برای آزادی زودهنگام را رد کردند. تیم وکلای او با استناد به متمم اول قانون اساسی ایالات متحده آمریکا استدلال می‌کردند که وی حق آزادی موقت را دارد.

در این حکم آمده‌است که لوئیس کاپلان، قاضی ناظر بر پرونده جنایی بنکمن فراید، به درستی تشخیص داده‌است. و سخنرانی او با قصد تحت فشار قراردادن شاهدها بوده‌است. اشاره این قاضی به تلاش برای ارعاب شاهدان از جمله کارولین الیسون، مدیرعامل سابق آلامدا ریسرچ، از طریق افشای اطلاعات خصوصی وی است.

در حکم 21 سپتامبر آمده‌است: “سوابق نشان می‌دهد که دادگاه منطقه‌ای به طور کامل همه عوامل مربوطه، از جمله رفتار [بنکمن فرید] در طول زمان را در نظر گرفته‌است که دادگاه منطقه را ملزم به تشدید مکرر شرایط آزادی کرده‌است.” “سوابق همچنین نشان می‌دهد که دادگاه منطقه به گزینه‌ای برای محدودیت کمتر که توسط [بنکمن فرید] ارائه شد، فکر کرده‌است – برای حکمی که ارتباطات او با مطبوعات را محدود می‌کند – اما به‌طور منطقی به این نتیجه رسیده‌است که این یک «راه‌حل قابل اجرا در درازمدت» نیست.”

بنکمن فراید پیش از این اعتراف کرده‌بود که خاطرات شخصی کارولین الیسون، مدیرعامل سابق آلامدا ریسرچ را در اختیار خبرنگار نیویورک تایمز قرار داده‌است. که در نتیجه برخی از مطالب آنها منتشر شده‌است. اقدامی که دادستان‌ها آن را به عنوان ارعاب شاهدان خطاب کرده‌اند. وکلای مدیرعامل سابق FTX همچنین برای آزادی زودهنگام از زندان به این اصل استدلال کردند که فقدان دسترسی مداوم به اینترنت مانع از آماده‌سازی دفاعیه کافی برای محاکمه جنایی او شده‌است.

پیش از این، قاضی کاپلان وثیقه 250 میلیون دلاری بنکمن فراید را در 11 آگوست به همین اتهام (ارعاب شاهدان) لغو کرد. و او را به بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین بازگرداند.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.