ارزش کل قفل شده شبکه بیس از سولانا پیشی گرفت؛ نقش شبکه اجتماعی فرند تک چه بود؟

ارزش کل قفل شده شبکه بیس از سولانا پیشی گرفت؛ نقش شبکه اجتماعی فرند تک چه بود؟

راهکار لایه دو کوین بیس، که چندان از راه‌اندازی آن نگذشته است اخیراً به یک دستاورد چشمگیر رسیده‌است. گزارشات حاکی از این است که ارزش کل قفل شده (TVL)  شبکه بیس از سولانا پیشی گرفته است.

رمز موفقیت بیس چیست؟

در دو ماه گذشته، بیس شاهد افزایش فوق العاده‌ای در تعداد تراکنش‌ها و آدرس‌های منحصر به فرد بوده‌است. این افزایش قابل توجه در فعالیت را می‌توان تا حد زیادی به محبوبیت روزافزون اپلیکیشن اجتماعی فرند تک (FriendTech) نسبت داد. با این حال، موفقیت بیس به افزایش فعالیت کاربران محدود نمی‌شود. این شبکه نوپا همانطور که گفته شد از نظر ارزش کل قفل شده که یک شاخص مهم در اکوسیستم ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود، از سولانا پیشی گرفته است. داده‌های اخیر اینتودبلاک (IntoTheBlock) تصویری از رشد قابل توجه بیس را نشان می‌دهد. افزایش حجم تراکنش‌ها و تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد، نشانه‌ی روشنی از اهمیت روزافزون این شبکه است.

طبق داده‌های دیفای لاما (DeFiLlama) ، شبکه بیس اکنون دارای 375.04 میلیون دلار TVL است، رقمی که به طرز قابل توجهی بسیار بیشتر از 306.33 میلیون دلار TVL سولانا محسوب می‌شود. این دستاورد را نباید دست کم گرفت، زیرا سولانا مدت‌هاست که به دلیل سرعت بالا و مقیاس پذیری خوبش در فضای بلاکچین شناخته می‌شود.

کلید موفقیت بیس در توانایی آن برای ارائه تراکنش‌های سریع‌تر و گس فی کمتر است. این مقیاس پذیری و کارایی به شدت در بین کاربران و توسعه دهندگان طنین انداز شده‌است.

از طرف دیگر، پلتفرم فرند تک که یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز در این راهکار لایه ۲ محسوب می‌شود به کاربران خود اجازه می‌دهد سهام مرتبط با اکانت‌های محبوب توییتری را خرید و فروش کنند. این برنامه اساسا به کاربران فعال خود اجازه می‌دهد تا فعالیتشان در این شبکه‌ی اجتماعی را توکنیزه کنند.

همانطور که اکوسیستم ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد، موفقیت شبکه بیس نیز گواهی بر پتانسیل راهکارهای لایه 2 و نقش آن‌ها در شکل‌دادن آینده فناوری بلاکچین است.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.