بیت کوین موجود در صرافی‌ها به پایین‌ترین حد خود از سال گذشته تا به امروز رسیده است

بیت کوین موجود در صرافی‌ها به پایین‌ترین حد خود از سال گذشته تا به امروز رسیده است

موجودی بیت کوین در صرافی‌ها به پایین‌ترین حد خود در سال گذشته رسیده‌است و تقریباً 11.8 درصد از کل عرضه بیت کوین اکنون در این پلتفرم‌ها نگهداری می‌شود.

تنها 2 میلیون واحد بیت کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال باقی مانده‌است

این اتفاق پس از یک روند کوتاه مدت افزایش انتقال بیت کوین به صرافی‌ها و همسو شدن با صعود این ارز دیجیتال به سطح 25000 دلار صورت می‌گیرد. اما اخیراً تغییری در این روند پدیدار شد که منجر به خروج یک باره این ارز دیجیتال از صرافی‌های کریپتو شده‌است.

نمودارهای وب‌سایت کریپتوکوانت برای خروجی بیت‌کوین از صرافی‌ها نشان می‌دهد که از ژوئیه 2021 به طورپیوسته ادامه داشته‌است. اکنون تنها کمی بیش از 2 واحد میلیون بیت کوین در این پلتفرم‌ها باقی مانده‌است.

بزرگترین صرافی تأثیرگذار در این روند جدید بایننس است. که البته دارای بیشترین سهم از عرضه بیت کوین نیز می‌باشد. طی ماه گذشته، حدود 30000 واحد بیت کوین از بایننس خارج شده‌است.

گفتنی است اوکی‌اکس (OKX) تنها صرافی در بین 10 صرافی برتر است که در 30 روز گذشته جریان قابل توجهی از جریان ورودی بیت کوین را ثبت کرده‌است. در ماه گذشته 4630 واحد بیت کوین به موجودی این پلتفرم منتقل شده‌است.

این تغییر در جریان ورود و خروج بیت کوین از صرافی‌ها نشان‌دهنده تغییر در احساسات سرمایه‌گذاران است. خروج ارزهای دیجیتال از صرافی‌ها اغلب بیانگر یک استراتژی هولدکردن طولانی مدت است. به این ترتیب، این امر می‌تواند به این معنی باشد که سرمایه‌گذاران در حال حاضر برای یک افزایش در قیمت بیت کوین آماده‌می‌شوند.

منبع cryptoslate.com cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.