338 میلیون دلار از قراردادهای آتی کریپتو در 24 ساعت گذشته لیکویید شد

کسانی که حتی کمی اخبار فضای کریپتو را دنبال می‌کنند حتماٌ تا الان از افزایش قیمت بیت کوین به بالای 70 هزار دلار خبردار شده‌اند. این تغییر قیمت ناگهانی ارز دیجیتال اول بازار موجب شده که تاکنون بیش از 330 میلیون دلار سرمایه در قراردادهای آتی ارزهای دیجیتال لیکویید شود.

طبق داده‌های کوین‌گلس، تا به این لحظه حدود 277 میلیون دلار در پوزیشن‌های شورت (کاهش قیمت) لیکویید شده‌است. این یعنی فروشندگان قراردادهای آتی ارزهای دیجیتال در پیش‌بینی قیمتی خود دچار اشتباه سنگینی شده‌اند. مانند اکثر لیکوییدهای قبلی، 38 درصد حجم این نقدشدن سرمایه‌ها توسط صرافی بایننس و در رتبه بعدی با 36 درصد به‌وسیله صرافی اوکی‌اکس صورت گرفته‌است.

همچنین بیت کوین مسئول 86.5 میلیون دلار از لیکوییدهای شورت در 24 ساعت گذشته بوده‌است. بر خلاف همیشه، این بار اتریوم حجم بیشتری از لیکوییدها را با تغییر قیمتی چشمگیر خود موجب شده‌است و 95 دلار لیکویید پوزیشن‌های شورت رار قم زده‌است.

ویلی وو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، خاطرنشان کرد که گاوها به مدت یک ماه یا بیشتر در حال مقابله با مقاومت روبروی خود بودند. او به فالوئرهای خود در X گفت: “پوزیشن‌های شورت یک ماه گذشته بیت کوین به تازگی لیکویید شده‌اند.”

یک پیش‌بینی جسورانه از سوی کاربری در X حتی 100000 دلار در بازه زمانی چند هفته را به عنوان قیمتی احتمالی پس از این شکست مقاومت اعلام کرد.

منبع: cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.