گلکسی دیجیتال: 20 درصد از هش ریت بیت کوین پس از هاوینگ آفلاین خواهد شد

گلکسی دیجیتال: 20 درصد از هش ریت بیت کوین پس از هاوینگ آفلاین خواهد شد

طبق گزارش تحلیلگران گلکسی دیجیتال با استناد به داده‌های کوین‌متریکس، تا پایان سال 2023، بیش از 70 درصد از هش ریت بیت کوین توسط هشت مدل ماینر ای‌سیک (ASIC) تأمین می‌شده‌است.

بین ۱۵ تا ۲۰ درصد از هش ریت شبکه احتمالاً آفلاین خواهند شد

این تحلیلگران می‌گویند:

«با توجه به حساسیت مدل‌های مختلف ASIC به قیمت بیت کوین و کارمزد تراکنش‌ها به عنوان درصدی از پاداش‌ها، تخمین می‌زنیم که بین ۱۵ تا ۲۰ درصد از هش ریت شبکه که از مدل‌های ASIC می‌آید احتمالاً آفلاین خواهند شد.»

در پیش‌بینی گلکسی دیجیتال به قیمت‌های احتمالی برق در آینده نیز اشاره شد. همچنین با احتساب اینکه پاداش‌های استخراج بلاک از 6.25 واحد BTC به 3.125 واحد خواهد رسید، قیمت میانگین 45 هزار دلاری بیت کوین و اینکه کارمزد تراکنش‌ها 15 درصد پاداش‌ها را تشکیل خواهند داد، نقطه سر به سر (تساوی هزینه‌ها و در آمد) برای هر شرکت ماینر را محاسبه‌کرد.

طبق تخمین‌های محافظه‌کارانه‌تر گلکسی دیجیتال، تقریباً همه دستگاه‌های استخراج قدیمی‌تر، یعنی S9 بیت‌مین، A1066 کنعان و مدل‌های M32 میکروبی‌تی آفلاین خواهند شد. در حالی که حدود نیمی از مدل‌های M20S میکروبی‌تی و S17 بیت‌مین موفق خواهند شد آنلاین بمانند. این پنج مدل با هم مسئول حدود 15 درصد از هش ریت بیت کوین در پایان سال 2023 بودند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.