برترین بازی های سولانا

برترین بازی‌های بلاکچینی بر بستر سولانا

در دنیای بازی‌های NFT، می‌توانید از ارزهای دیجیتال مختلف برای کسب درآمد و خرید یا فروش NFT استفاده کنید. بسیاری از برترین بازی‌های مبتنی بر NFT از شبکه سولانا (Solana) یا SOL استفاده می‌کنند که ارز دیجیتال بومی این بلاکچین غیرمتمرکز است.

از فناوری بلاکچین سولانا می‌توان برای ساخت، ذخیره، تجارت و خریدوفروش توکن‌های غیر مثلی (NFT) در متاورس یا در بازی‌های مبتنی بر NFT استفاده کرد.

بسیاری از بازی‌های”بازی برای کسب درآمد”، بازیکن در مقابل بازیکن و سایر بازی‌های NFT بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می‌شوند. اما سولانا نیز مجموعه‌ای رو به رشد از بازی‌های NFT در دسترس دارد. برخی از بازی‌های این شبکه از SOL به عنوان ارز دیجیتال انتخابی خود استفاده می‌کنند؛ در حالی که برخی دیگر دارای توکن‌های اختصاصی خود هستند.

سولانا به‌عنوان سریع‌ترین شبکه بلاکچینی موجود در بازار (از نظر ثبت تعداد تراکنش در ثانیه)، با کارمزدهای پایین‌تر نسبت به سایر ارزهای دیجیتال، به‌خوبی بازار بازی‌های مبتنی بر NFT را در دست گرفته است. همچنین از آنجایی که کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که SOL می‌تواند تا پایان سال 2022 به قیمت 105 دلار برسد، انجام بازی‌های NFT برای به دست آوردن SOL، اگر که به دنبال کسب درآمد از این راه هستید، انتخاب بسیار مناسبی است.

با این حال، اگر یک بازی بر روی بلاکچین سولانا از SOL استفاده نمی‌کند، به این معنی نیست که سرمایه‌گذاری بدی محسوب می‌شود. بسیاری از بهترین بازی‌های سولانا برای شروع و کسب ارز خاص آن بازی رایگان هستند.

8 بازی برتر مبتنی بر سولانا

دیفای لند (DeFi Land)

دیفای لند به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های بلاک چین مبتنی بر سولانا تبدیل شده است. بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از گیم‌پلی را انتخاب کنند و تجربه بازی همه‌جانبه‌تری را در بلاکچین سولانا فراهم کنند. این بازی یک گیم پلی کشاورزی محور شامل ماهیگیری، تیراندازی، کشاورزی، صنایع دستی و غیره است. دیفای لند موانع ورود را کاهش می‌دهد و این پتانسیل را دارد که افراد بیشتری را وارد بازی‌های بازی برای کسب درآمد کند.

این بازی اولین پروژه گیمیفیکیشن سولانا بود که راه‌اندازی شد و تیم توسعه آن، نقشه راه اولیه را ظرف 9 ماه ارائه کرد. علیرغم قطعی‌های متعدد شبکه سولانا، دیفای لند هیچ‌گونه خرابی نداشته است و نزدیک به دوازده حمله DDoS را خنثی کرده است.

ازز آنجایی که یک بازی شبیه سازی کشاورزی است، شما بذرهای درون بازی را می‌خرید، آنها را می‌کارید و با رشد محصولاتتان، می توانید درآمد کسب کنید. در اینجا اگر همه چیز به درستی پیش نرود، همانطور که گاهی برای هر کشاورز اتفاق می‌افتد، شما نیز ضرر خواهید کرد. موفقیت شما از انتخاب سکه‌ها یا بذرهای مناسب برای کاشت و با کمی شانس حاصل می‌شود.

همچنین می‌توانید برای کسب سکه‌های بیشتر ماهی‌گیری، شکار و بازی‌های دیگر انجام دهید. حیوانات خانگی را نیز در قالب NFT می‌توان جمع‌آوری کرد. دیفای لند از ارز دیجیتال خاص خود به‌نام DFL استفاده می‌کند.این بازی اخیراً توکن $GOLDY را برای پاداش‌ها و تراکنش‌های بازی معرفی کرده است.

مزایا:

بازی‌های آموزشی رایگان

رابط کاربری آسان

می‌توانید همزمان با رشد محصولاتتان و بدون فعالیت خاصی NFT و کوین‌های درون‌بازی به‌دست آورید

گروه‌های توییتری و دیسکورد قوی و حمایت‌کننده

امتیاز ریسک ارز دیجیتال DFL ​​از سوی سرمایه‌گذاران متوسط ذکر شده است

معایب:

امکان از دست رفتن سرمایه وجود دارد

برای به دست آوردن توکن‌های DFL مدت زمان زیادی لازم است

استار اطلس (Star Atlas)

استار اطلس (Star Atlas) یک بازی بلاکچینی به‌سبک MMO با تم فضایی است. MMO یا Multiplayer Online Game بازی‌هایی هستند که چندین بازیکن به‌صورت آنلاین به تشکیل تیم و رقابت با یکدیگر می‌پردازند. این بازی استراتژیک که در آینده‌ای دور در سال‌های ۲۶۲۰ اتفاق می‌افتد، بازیکن‌ها با نقش‌آفرینی به‌جای کاراکترهای مختلف به کاوش در فضا می‌پردازند، به‌وسیله سفینه‌های فضایی به اقصی نقاط کهکشان پرواز کرده و بر سر استخراج منابع طبیعی و دارایی‌ها با سایر تیم‌ها رقابت می‌کنند.

با این حال، یکی از منتقدان در وب‌سایت کوین‌دسک (Coindesk) می‌گوید این بازی بیشتر یک پلتفرم سهام‌گذری (استیکینگ) یا خرید و مدیریت NFT است تا بازی برای کسب درآمد.

مزایا:

بازی گروهی

وجود فضای زیاد برای گسترش در مینی بازی‌های موجود

گروه‌های توییتری و دیسکورد فعال

معایب:

برای شروع بازی به SOL نیاز است

مشکلات مربوط به تامین مجدد کشتی‌های فضایی گزارش شده است

ژنوپتس (Genopets)

پروژه ژنوپتس یکی از جذاب‌ترین پروژه‌هایی است که در آینده‌ای نزدیک روی شبکه بلاکچین سولانا راه‌اندازی خواهد شد. این پروژه در واقع یک بازی بلاکچینی است که به شما برای تحرک بیشتر و داشتن جسم و ذهنی سالم‌تر انگیزه می‌دهد. این بازی از دسته بازی‌های Play to earn است. این بدان معنی است که شما به ازای اجرای دستورات این بازی که در راستای سلامتی خودتان است، پول نیز دریافت می‌کنید.

ژنوپتس از بهترین ویژگی‌های بازی کریپتوکیتیز (CryptoKitties) و پوکمون گو (Pokémon Go) استفاده می‌کند تا یک بازی واقعیت جایگزین ایجاد کند که در آن بازیکنان برای حرکت دادن بدن خود پاداش دریافت می‌کنند. این کار به‌وسیله یک پوشیدن یک لباس تناسب اندام هوشمند یا ردیابی گوشی هوشمند افراد انجام می‌شود.

در این بازی حیوان خانگی شما بر اساس فعالیت بدنی شما رشد و تکامل می‌یابد.

مزایا:

رایگان

انگیزه بخش برای تناسب اندام و حرکت

دارا بودن گزینه‌های پرداخت درون‌بازی که به پیشرفت سریع‌تر شما کمک می‌کنند

معایب:

برای شروع به کیف پول کریپتو نیاز دارد

برای پیشرفت نیاز به فعالیت بدنی یا صرف هزینه دارد

سول‌چیکس (SolChicks)

سول‌چیکس در لیست بسیاری از از بهترین بازی‌های NFT قرار دارد و توسط سازنده آن به عنوان “بهترین بازی‌های فانتزی کریپتو” برای کسب درآمد بر بلاکچین سولانا یاد شده است.

در این بازی، بازیکنان برای به دست آوردن توکن‌های CHICK، خروس‌های خود را وارد مبارزه با یکدیگر می‌کنند. می‌توانید با یک سرمایه گذاری کوچک در SOL شروع به بازی کنید. در طول بازی، باید از خروس خود مراقبت کنید، با آن ارتباط برقرار کنید و البته از آن برای مبارزه با خروس‌های دیگر برای پیشرفت استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید از این بازی برای ایجاد NFTهای منحصر به فرد و ارزشمند استفاده کنید.

مزایا:

چند راه برای کسب درآمد در بازی

کیفیت بالای بازی

معایب:

برای ادامه کسب درآمد باید فعالانه بازی کرد

نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه در SOL دارد

اسپیس فالکن (Space Falcon)

اسپیس فالکن یک متاورس بین کهکشانی است که با معرفی سیارات، سفینه‌های فضایی و کهکشان‌ها، دارایی ‌ای مجازی و دیجیتال را یک گام به جلوتر هدایت می‌کند.

این پلتفرم بازی‌های شوتر فضایی کلاسیک را با قابلیت جمع‌آوری و سودآوری از NFTها در بلاکچین سولانا ترکیب می‌کند. به گفته GlobeNewsWire، این بازی 4 میلیون دلار سرمایه در دور اول جذب سرمایه خود جمع‌آوری کرد.

می‌توانید در این بازی با فضای گیم‌پلی دهه 1980 بروید یا آینده فضا را در سال 2080 کاوش کنید. می‌توانید مالک کهکشان‌ها باشید و سپس وقتی بازیکنان دیگر از کهکشان شما بازدید می‌کنند، از آن‌ها هزینه دریافت کنید.

مزایا:

به‌راحتی در هر مرورگر وب قابل دسترسی است

راه‌های متعدد برای کسب ارز دیجیتال و NFT دارد

کهکشان‌ها به شما امکان آن را می‌دهد تا در یک محیط واقعیت مجازی کاوش کنید

توسط چندین کیف پول دیجیتال پشتیبانی می‌شود

معایب:

برای کسب سود باید به طور منظم بازی کرد

کریووار (Cryowar)

کریووار یک بازی رایگان، آنلاین و چند نفره است که بیشتر مبتنی بر مهارت و نه میزان پولی که در بازی سرمایه‌گذاری می‌کنید است. با گرافیک موبایل نزدیک به کیفیت بازی رایانه شخصی، این بازی یک تجربه بصری همه‌جانبه است که مهارت شما را در نبردها آزمایش می‌کند. پخش آن در مرورگر وب یا دستگاه تلفن همراه سریع و آسان است.

در این بازی شما در مسابقات تک نفره و چند نفره مانند Last Man Standing، Death Match، Top Score in 5 Minutes و Battle Arena مبارزه خواهید کرد. نبردها سه دقیقه یا کمتر طول می‌کشند، به این معنی که می‌توانید یک بازی مبتنی بر NFT را به بخشی از زندگی پرمشغله خود تبدیل کنید.

مزایا:

بازی سریع و آسان

گرافیک عالی

رایگان

معایب:

درآمد غیرفعال ندارد

نیاز به مهارت بالا دارد

زولانا (Zoolana)

زولانا یک بازی استراتژیک موبایلی است که در سال 2300 اتفاق می‌افتد. این بازی با داستانی قوی، گرافیکی قوی و جامعه‌ای رو به رشد، این وعده را داده است که پس از راه‌اندازی خود به یک بازی برتر تبدیل شود.

شما می‌توانید با خرید نسخه Alpha NFT دست‌آوردهای درون بازی خود را استیک کنید. این کار همچنین به بازیکنان امکان دسترسی به ایردراپ توکن‌ها و امتحان کردن نسخه ثانویه این بازی را می‌دهد.

مزایا:

گروه دیسکورد فعال

خط داستانی جذاب

گرافیک بالا

معایب:

در دست توسعه و بهبود است

ووید (Void)

در بازی ووید می‌توانید NFTها را در دنیای آینده معامله کنید، در نبردهای بازیکن در مقابل بازیکن بجنگید و در بازی شوتر آنلاین سوم شخص ، NFT و کریپتو کسب کنید. هرچه بیشتر شخصیت خود را با مهارت ها و ابزارها بهبود بدهید، کسب درآمد از طریق آن‌ها بیشتر خواهد بود.

این بازی منحصر به فرد است زیرا عناصر “بازی برای کسب درآمد” و استیکینگ را به طور یکپارچه ارائه می‌دهد. شما می توانید VOIDCOIN را را در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال معامله کنید.

مزایا:

می‌توان NFTهای این بازی را در صرافی‌های مختلف معامله کرد

گروه‌های دیسکورد و توییتر فعال دارد

مولتی پلیر

اکشن بالا

معایب:

برای شروع رایگان نیست

هنوز نسخه نهایی عرضه نشده است

سخن آخر

شما می توانید هر یک از بازی‌های فوق را انتخاب و سپس بازی کنید. توجه داشته باشید که قبل از انتخاب و شروع یک بازی ابتدا کمی بیشتر درباره آن تحقیق کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

تمامی بازی های معرفی شده همان‌طور که مطالعه کردید از نوع های نیاز به سرمایه اولیه و بدون نیاز به سرمایه اولیه می باشند پس به این موضوع در هنگام انتخاب دقت کنید. خوشبختانه بازی های معرفی شده در سبک های متفاوت می باشد؛ بنابراین می توانید به راحتی طبق علایق خود انتخاب کنید.

در هنگام انتخاب یک بازی مبتنی بر NFT بر بستر سولانا ، باید بررسی کنید که آیا ارز انتخابی بازی توسط صرافی ارز دیجیتال مورد علاقه شما پشتیبانی می‌شود یا خیر. علاوه بر این، باید ببینید که آیا از نظر کارشناسان این بازی سرمایه‌گذاری خوبی است یا خیر. اما مهم‌تر از همه، یک بازی را انتخاب کنید که می‌دانید از ساعت‌ها بازی‌کردن آن لذت خواهید برد، زیرا اگر بازی لذت‌بخشی را اتخاب کنید احتمال بهتر بازی‌کردن و کسب درآمد بیشتر برایتان بالا می‌رود.

منبع: obankingrates

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.