اندرو تیت می‌گوید ترید ارزهای دیجیتال مثل قمار است

اندرو تیت می‌گوید ترید ارزهای دیجیتال مثل قمار است

اندرو تیت (Andrew Tate)، اینفلوئنسر پر حاشیه، اخیراٌ در مصاحبه‌ای فضای کریپتو را با قمار مقایسه کرد و گفت هیچ برنامه‌ای برای عرضه یک ارز دیجیتال ندارد.

ترید کریپتو مثل قمار است!

تیت در پادکست راب مور مثل همیشه صحبت‌های جنجالی جدیدی کرده‌است که این بار فضای کریپتو و ارزهای دیجیتال را هدف گرفته‌است. این کیک بوکسور سابق، در حال حاضر با اتهامات قانونی قاچاق انسان، تجاوز و تشکیل یک باند جنایی برای استثمار جنسی زنان مواجه است. او در این مصاحبه به بحث در مورد مشکلات کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال پرداخت.

او می‌گوید که هرگز ارز دیجیتالی راه‌اندازی نخواهد کرد؛ زیرا در ارزهای دیجیتال تنها حالتی است که شما می‌توانید در آن کلی پول به جیب بزنید و هیچ سودی برای جامعه نداشته باشید. تیت می‌گوید: «اگر با پامپ کردن یک ارز دیجیتال پول انبوهی به‌دست آورید، هیچ چیز یاد نگرفته‌اید و هیچ نفعی به کسی نرسانده‌اید. رویای افراد تنبل این است که یک کوین راه‌اندازی کرده و قیمت آن را زیاد کنند و بدون هیچ کاری و بدون هیچ منفعتی برای کائنات ثروتمند شوند.»

اندرو تیت در ادامه افزود معامله در ارزهای دیجیتال شبیه به قمار است و برای اینکه یک نفر برنده شود، باید شخص دیگری شکست بخورد. او همچنین مدعی است که از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ۶۰ تا ۷۰ میلیون دلار درآمد داشته است.

گفتنی است این شخصیت معروف رسانه‌های اجتماعی به صحبت‌های توهین‌آمیز اما (به اصطلاح خودش) انگیزشی مشهور است. اما به نظر می‌رسد چندان هم اعتباری ندارد، چرا که بسیاری از شبکه‌های اجتماعی اکانت او را بسته‌اند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.