یونی سواپ افزونه وب کیف پول خود را راه‌اندازی کرد

یونی سواپ افزونه وب کیف پول خود را راه‌اندازی کرد

صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (Uniswap) از راه اندازی یک افزونه وب برای کیف پول اصلی خود خبر داده‌است.

بر اساس اطلاعیه روز گذشته این صرافی، در حال حاضر لیست انتظار برای کاربرانی که نام کاربری uni.eth را دریافت کرده‌اند، در دسترس است. یونی سواپ می‌گوید: «دسترسی به نسخه بتا افزونه یونی سواپ را به‌ترتیب دریافت نام کاربری فراهم می‌کنیم». افزونه کیف پول یونی سواپ، همانند دیگر کیف پول‌های خودحضانتی مثل متامسک، امکان نگهداری، خرید و مبادله آلت کوین‌های مختلف را مستقیماً از مرورگر وب برای کاربران فراهم می‌کند.

دامنه uni.eth مبتنی بر اتریوم نیم سرویس (سرویس نام دامنه اتریوم) است. این دامنه به کاربران اجازه می‌دهد آدرس های 0x خود را به نام کاربری تبدیل کنند. بیش از 100000 زیر دامنه uni.eth تا 25 فوریه ز سوی کاربران دریافت شده‌است.

در ماه گذشته، ارزش توکن یونی (UNI) بیش از 80 درصد رشد داشته‌است. علت این امر به پروپوزال اخیری نسبت داده‌می‌شود که با کارمزدهای این پلتفرم به کاربران پاداش می‌دهد. طبق این پیشنهاد که توسط ارین کوئن، سرپرست بنیاد یونی سواپ ارائه شد، درواقع به هولدرهای UNI که توکن‌های خود را استیک‌کرده و به آن‌ها واگذار کرده‌اند، پاداش داده‌می‌شود.

در 27 فوریه، کوئن در یک پست وبلاگی گفت که این پروپوزال تغییرناپذیری یونی سواپ را حفظ می‌کند. همچنین امنیت را بهینه‌کرده و توانایی آن را برای تجربه‌های جدید در آینده حفظ می‌کند. او افزود یک مزیت اضافی که از تغییر ناپذیری به دست می‌آوریم، حذف خطر باگ‌ها و هک‌شدن وجوه کاربران در آینده است.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.