بریتانیا در پی وضع مقررات برای استیبل کوین‌ها و استیکینگ در ۶ ماه آینده است

بریتانیا در پی وضع مقررات برای استیبل کوین‌ها و استیکینگ در ۶ ماه آینده است

بریتانیا در نظر دارد قوانین جدیدی را برای تنظیم استیبل کوین‌ها و استیکینگ کریپتو تصویب کند و انتظار دارد تا شش ماه آینده این مهم به دست آید.

قانون جدید قبل از انتخابات عمومی امسال تصویب می‌شود

به گزارش بلومبرگ، بیم افولامی (Bim Afolami)، مسئول اقتصادی خزانه‌داری بریتانیا بر تعهد دولت به فشار جدی برای تسریع قانون‌گذاری در مورد استیبل کوین‌ها و استیکینگ ارزهای دیجیتال تأکید کرد. او روز گذشته در یک رویداد ارز دیجیتال به میزبانی کوین بیس در لندن گفت:

«دولت سخت تلاش می‌کند تا اطمینان حاصل کند قانون جدید قبل از انتخابات عمومی امسال تصویب می‌شود.»

افولامی ضمن تأکید بر فوریت این موضوع، اظهار داشت که موضع دولت در این زمینه، حرکت به سمت وضع مقررات در ۶ ماه آینده است. قابل ذکر است در سال 2022، نخست وزیر بریتانیا، ریشی سوناک، متعهد شد که این کشور را به یک «قطب جهانی ارزهای دیجیتال» تبدیل کند. او همچنین بر نیاز شرکت‌های کریپتو برای «سرمایه‌گذاری، نوآوری و افزایش مقیاس» در بریتانیا تاکید کرد.

از آن زمان تاکنون، با وجود درخواست‌های فراوان برای تعیین قوانین، پیشرفت چندان معناداری در زمینه مقررات در این کشور حاصل نشده‌است. گفتنی است در 3 جولای سال گذشته، کمیسیون حقوقی بریتانیا چهار توصیه مهم برای اصلاح قوانین داخلی در مورد استفاده و مالکیت ارزهای دیجیتال منتشر کرد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.