صرافی کراودسواپ اولين ETF ارز دیجیتال غیرمتمرکز را راه‌اندازی کرد

صرافی کراودسواپ اولين ETF ارز دیجیتال غیرمتمرکز را راه‌اندازی کرد

کراودسواپ (CrowdSwap) اولین صندوق قابل معامله بورسی (ETF) ارز دیجیتال غیرمتمرکز را راه‌اندازی کرده‌است. این صندوق از ده دارایی دیجیتال شامل بیت کوین و اتریوم تشکیل شده‌است.

صندوق ارز دیجیتال جدید، با نام Bull Run dETF، به سرمایه‌گذاران امکان دسترسی به یک سبد دارایی دیجیتال متنوع را می‌دهد. همچنین در عین حال اطمینان می‌دهد که فرآیندها غیرمتمرکز و ایمن باقی می‌مانند.

صندوق Bull Run dETF همچنین شامل ارزهای دیجیتال بومی بلاکچین‌های پالیگان، اولنچ، چین‌لینک، پولکادات، بایننس اسمارت چین، فچ ای‌آی، چِین جی‌پی‌تی و نیز توکن بومی خود یعنی CROWD  می‌باشد. BTC و ETH  35 درصد صندوق را تشکیل می دهند. آلت کوین‌های بزرگ دیگری مانند MATIC، AVAX، LINK و DOT نیز هر کدام 10٪ را شامل می‌شوند. همچنین BNB و FET هر کدام 7.5٪، دارایی های با ریسک بالاتر مانند CGPT و CROWD هر کدام 5٪ را تشکیل می دهند.

این پلتفرم غیرمتمرکز معاملات کریپتو می‌گوید ارزیابی آن‌ها از هر دارایی دیجیتال در صندوق تضمین می‌کند که ETF غیرمتمرکز کراود سواپ از موقعیت استراتژیک برای سرمایه‌گذاری در فرصت‌های بازار برخوردار است.

هدف صندوق Bull Run dETF دستیابی به تعادل بین ثبات، مدیریت ریسک و پتانسیل رشد است. کراود سواپ معیارهایی مانند بازگشت سرمایه بالقوه، احساسات رسانه‌های اجتماعی، تجزیه و تحلیل ریسک و همسویی با ترجیحات سرمایه گذار در تخصیص سبد را در نظر گرفته‌است.

داده‌های تاریخی از عملکرد گذشته دارایی‌های دیجیتال تشکیل‌دهنده Bull Run dETF نشان می‌دهد که این صندوق پتانسیل آن را دارد که شاهد سود سالانه بیش از 206٪ باشد. این موضوع و پذیرش سریع ETF های اسپات بیت کوین، خوش بینی کراودسواپ در مورد مسیر رشد محصولش در ماه‌های آینده را تقویت کرده‌است.

منبع
برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.