سندباکس یک دائو با صندوقی به ارزش 25 میلیون Sand را راه‌اندازی کرد

سندباکس یک دائو با صندوقی به ارزش 25 میلیون Sand را راه‌اندازی کرد

سندباکس (Sandbox)، یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز که جزء اولین سازندگان متاورس بود، راه‌اندازی یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان یا دائو (DAO) به نام The Sandbox DAO را اعلام کرد.

این طرح دائو در سه مرحله اجرا خواهد شد. هولدرهای توکن بومیSAND  و LAND که توکن‌های غیر مثلی (NFT) مبتنی بر زمین‌های درون بازی است، اجازه رای‌دهی دارند. هولدرها و صاحبان NFT می‌توانند از طریق Sandbox Improvement Proposals (SIP) به معنی پروپوزال‌های توسعه سندباکس به پروژه ها رأی دهند و بهبودهایی را مطرح کنند.

فاز اول از 28 می آغاز می‌شود و جامعه را قادر می‌سازد تا در مورد SIPها رای دهند. با این حال، کارکنان سندباکس همچنان برخی از عملیات را مدیریت خواهند کرد. تیم سندباکس در این خصوص گفت:

«سندباکس دائو جامعه را قادر می‌سازد تا به شکل گیری و هدایت رشد و اکوسیستم پلتفرم کمک کنند. از تعیین نحوه تخصیص بودجه تا موارد دیگر، اعضای انجمن در مورد چگونگی تکامل این پلتفرم و اینکه شرکت وقت خود را در کجا متمرکز می‌کند، نظر خواهند داد.»

فاز دوم اجرای DAO فاز “اکتشاف” آن در نظر گرفته‌می‌شود. در این مرحله انتظار می‌رود که سندباکس دائو با اتکا به خود از شرکت مادر جدا شود.

انتظار می‌رود تا فاز سه، دائو کاملاً عملیاتی شود و اصطلاحاً حکومت‌داری مبتنی بر جامعه را امکان‌پذیر کند.

منبع: cointelegraph

برچسب‌ها
سندباکس

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420