احتمال حذف تتر از شبکه ترون

احتمال حذف تتر از شبکه ترون

پس از آنکه شرکت سیرکل (Circle) اعلام کرد استیبل کوین آن دیگر در شبکه ترون پشتیبانی نخواهد شد، شرکت تتر در مورد اینکه آیا قصد دارد پشتیبانی از این شبکه را کنار بگذارد یا خیر، پاسخ صریحی ارائه نکرد.

آیا تتر هم از شبکه ترون حذف می‌شود؟

شرکت تتر، بزرگترین عرضه‌کننده استیبل کوین (USDT) در جهان، این موضوع که قرار است مانند شرکت رقیب خود پشتیبانی از شبکه ترون را متوقف کند را نه رد کرد و نه تایید. تتر در بیانیه ای به کوین تلگراف در پاسخ به سوالی درباره سیرکل و اینکه آیا تتر در حال بررسی حرکتی مشابه است، گفت: «توکن‌های تتر بر روی چندین بلاکچین عرضه می‌شوند که لایه‌های انتقالی برای چنین توکن‌هایی هستند. تتر این قابلیت را دارد که تراکنش‌ها را در هر یک از این شبکه‌ها در راستای پیروی از قوانین فریز کند. با این حال، این شرکت به صورت فعال ایمنی هر یک از شبکه‌های پشتیبانی‌کننده را برای اطمینان از بالاترین استانداردها رصد می‌کند.»

براساس داده‌های کوین‌گکو، تتر بزرگترین استیبل کوین با ارزش بازار ۹۷.۷ میلیارد دلار است. به دنبال آن نیز یو‌اس‌دی کوین سیرکل با ۲۸ میلیارد دلار ارزش بازار قرار دارد.

بر اساس گزارش شفافیت تتر به مورخ 21 فوریه، شبکه ترون دارای بیش از 51.8 میلیارد USDT است. این رقم شامل بیش از نیمی از تقریباً 101 میلیارد توکن USDT صادرشده در بلاکچین‌های مختلف است. همچنین، حدود ۷۶.۲ میلیون دلار نیز به صورت اضافه برای تامین نقدینگی کوتاه مدت برای توکن USDT در شبکه ترون کنار گذاشته شده‌است.

گفتنی است پیش از این شرکت سیرکل در ۲۰ فوریه، اعلام کرده‌بود فوراٌ به استخراج USDC در شبکه ترون پایان می‌دهد. سپس به تدریج پشتیبانی از این شبکه را متوقف خواهد کرد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.