تتر اعلام کرد برای تقویت بیشتر ذخایر خود اقدام به خرید بیت کوین می‌کند

تتر اعلام کرد برای تقویت بیشتر ذخایر خود اقدام به خرید بیت کوین می‌کند

شرکت تتر، سازنده برترین و پرکاربردترین استیبل کوین دنیا با هدف تقویت بیشتر سبد ذخایر خود آخرین استراتژی سرمایه گذاری‌اش را به اشتراک گذاشت.

اختصاص 15 درصد از سود عملیاتی برای خرید بیت کوین

از این ماه، تتر به طور منظم تا 15 درصد از سود عملیاتی خالص تحقق‌یافته خود را به خرید بیت کوین (BTC) اختصاص می‌دهد. همانطور که در گزارش سه ماهه اول 2023 این شرکت آمده‌است، تا پایان مارس 2023، تتر تقریباً 1.5 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد. در حالی که سایر سرمایه‌گذاران سازمانی، به نگه‌داری بیت‌کوین توسط شخص ثالث اعتقاد دارند، تتر تمام دارایی‌های بیت‌کوینی خود را شخصا در اختیار می‌گیرد. با این رویکرد جدید، این شرکت، به طور انحصاری بر استفاده از سودهای تحقق یافته از استراتژی سرمایه گذاری خود استفاده خواهد کرد.

خرید بیت کوین توسط تتر بخشی از رویکرد محافظه‌کارانه و محتاطانه این شرکت با هدف تقویت، افزایش و تنوع ذخایر آن است. هدف تتر افزایش شفافیت و ارائه دید واضح‌تری از عملکرد و استراتژی تخصیص سرمایه در این شرکت به مردم است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر گفت: «تصمیم سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین، به خاطر توانایی و پتانسیل آن به‌عنوان یک دارایی پرقدرت است. عرضه محدود، ماهیت غیرمتمرکز و پذیرش گسترده آن، بیت کوین را به عنوان یک انتخاب مطلوب در بین سرمایه‌گذاران سازمانی و خرد به طور یکسان قرار داده‌است. سرمایه گذاری ما در بیت کوین تنها راهی برای تقویت عملکرد سبد دارایی ما نیست، همچنین روشی برای همسو کردن خود با این فناوری تحول آفرین است که این پتانسیل را دارد که شیوه کسب و کار و زندگی ما را تغییر دهد.»

تتر به پیروی از شیوه‌های مدیریت ریسک برای اطمینان از ثبات و امنیت شرکت خود ادامه خواهد داد. این شرکت در تعهد خود به حفظ ثبات استیبل کوین پرچم‌دار خود، تتر (USD₮) ثابت قدم است و در عین حال فرصت‌های نوآورانه را در بین دارایی‌های دیجیتال در حال تکامل بررسی می‌کند.

منبع
برچسب‌ها
TUSDبیت کوینتتر

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.