کانال‌های تلگرامی از ماه آینده 50 درصد درآمد حاصل از تبلیغات را دریافت می‌کنند

کانال‌های تلگرامی از ماه آینده 50 درصد درآمد حاصل از تبلیغات را دریافت می‌کنند

اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام از راه‌اندازی پلتفرم تبلیغاتی خود بر روی بلاکچین دی اوپن نتورک (The Open Network) یا همان تون (TON) خبر داد. با راه‌اندازی تلگرام ادز (Telegram Ads) صاحبان کانال‌های تلگرامی 50 درصد از کل درآمد حاصل از تبلیغات در Channelهای خود را دریافت خواهند کرد.

از ماه مارس و با بازشدن این پلتفرم تبلیغاتی برای همه تبلیغ‌کنندگان، صاحبان کانال‌های تلگرام در بیش از 100 کشور می‌توانند پاداش‌های مالی دریافت کنند. طبق اعلام پاول دوروف، بنیان‌گذار و مدیرعامل تلگرام در تروز گذشته، صاحبان کانال‌های تلگرامی 50 درصد از کل درآمد ایجادشده از نمایش تبلیغات در کانال‌های خود را دریافت خواهند کرد.

طبق این اطلاعیه، پلتفرم تبلیغات تلگرام به طور انحصاری از بلاکچین TON برای انجام پرداخت‌ها استفاده خواهد کرد. در واقع صاحبان این کانال‌ها با ارز دیجیتال تون‌کوین با نماد تون (TON) پاداش خود را دریافت می‌کنند.درست مانند آنچه در یوتیوب شاهد هستیم، به‌زودی خالقین محتوا در تلگرام نیز بی پداش نخواهند ماند.

دوروف در خصوص این سیستم درآمدزایی جدید می‌گوید چنین حرکتی یک چرخه افزایشی بی‌انتها ایجاد می‌کند. چراکه تولیدکنندگان محتوا می‌توانند Toncoin‌های خود را نقد کنند یا آن‌ها را مجدداً در تبلیغ و ارتقای کانال‌های خود سرمایه‌گذاری کنند. به این ترتیب هم درآمد آن‌ها و هم درآمد تلگرام بیشتر و بیشتر می‌شود.

ارزش تون‌کوین بلاکچین TON در 24 ساعت گذشته 18 درصد افزایش‌یافته و به 2.49 دلار رسیده‌است. این توکن در هفت روز گذشته بیش از 22 درصد رشد قیمتی داشته‌است. گفتنی است توکن تون با ارزش بازار 9 میلیارد دلاری در جایگاه پانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ کوین‌مارکت‌کپ قرار دارد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.