صرافی سوشی سواپ طرح جدیدی برای بهبود وضعیت توکن خود ارائه کرده است

صرافی سوشی سواپ طرح جدیدی برای بهبود وضعیت توکن خود ارائه کرده است

جرد گری مدیرعامل صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ (Sushiswap) پروپوزال جدیدی را برای پاداش‌دهی به تأمین‌کنندگان نقدینگی (LP) آن به‌منظور بهبود وضعیت این پروتکل و توکن بومی‌اش ارائه داده‌است.

سوشی سواپ که یکی از شاخص‌ترین پروتکل‌ها در طول دوران تابستان دیفای سال 2020 بود، اکنون برای سروسامان‌دادن به وضعیت توکن بومی خود یعنی سوشی مدل پاداش‌دهی غیرمتمرکزتر و منصفانه‌تری ارائه کرده‌است. طبق طرح سوشی توکنومیک ریدیزاین (Sushi Tokenomics Redesign) که در انجمن این صرافی به اشتراک گذاشته‌شده‌است، تأمین‌کنندگان نقدینگی از 0.05% کارمزد معاملات پاداش دریافت می‌کنند، در حالی که بخش عمده پاداش‌ها بین فعال‌ترین استخرها توزیع می‌شود. به منظور افزایش پاداش‌های خود، LPها می‌توانند آن‌ها را قفل کنند. در همین حال، اگر پیش از مدت زمان خاصی پاداش خود را برداشت کنند، دیگر سود بیشتری دریافت نمی‌کنند. این کار همچنین به حذف توکن‌های سوشی در گردش کمک می‌کند.

یکی دیگر از بزرگ‌ترین تغییرات پیشنهادی این است که به سوشی استیک‌شده یا xSushi دیگر پاداش‌های کارمزد معاملات تعلق نمی‌گیرد و در عوض پاداش‌های مبتنی بر انتشار را دریافت می‌کند که در قالب سوشی پرداخت می‌شود. درصد متغیری از کارمزدهای معاملاتی نیز برای بازخرید و سوزاندن‌سوشی از بازار آزاد و قفل کردن نقدینگی برای حمایت از قیمت بیشتر استفاده می‌شود. تغییر نهایی، انتشار را به 1 الی 3 درصد سود سالانه برای توکن سوشی در تلاش برای کاهش تورم و متعادل کردن انتشار کلی تغییر می‌دهد.

 

منبع  u.today

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.