افزایش توجه دوباره به ETFهای اسپات بیت کوین؛ واریز 418 میلیون دلار سرمایه طی یک روز

افزایش توجه دوباره به ETFهای اسپات بیت کوین؛ واریز 418 میلیون دلار سرمایه طی یک روز

به دنبال یک دوره پنج روزه متوالی خروج سرمایه از صندوق‌های قابل معامله بورسی (ETF) اسپات بیت کوین، سرمایه‌های تازه در حال واریز به این بخش در ایالات متحده هستند.

بر اساس داده‌های وب‌سایت فارساید، ده ETF بیت کوین که اخیراً تأیید شده‌اند، با جریان‌های ورودی قوی همراه بودند. این صندوق‌ها در 26 مارس مجموعاً شاهد ورود خالص 418 میلیون دلار سرمایه بودند. در این بین صندوق‌های بلک‌راک (Blackrock) و فیدلیتی (Fidelity) رهبری ETFها را از نظر محبوبیت و ورود سرمایه‌های جدیدی برعهده داشتند.

صندوق فیدلیتی بزرگترین ورودی روزانه خود را از 13 مارس ایجاد کرد و در 26 مارس به 279.1 میلیون دلار رسید. در همین حین این غول سرمایه گذاری 4000 بیت کوین دیگر نیز خریداری کرد. این دومین روز متوالی است که ETF فیدلیتی ورودی بیش از 260 میلیون دلار داشته‌است.

علاوه بر این، صندوق بلک راک 162.2 میلیون دلار ورودی جذب کرد. با این حال، ورودی روزانه آن در مقایسه با جریان ورودی اوایل این ماه که به طور متوسط ​​بیش از 300 میلیون دلار در روز بود، کم‌تر است.

صندوق ETF اسپات بیت کوین Ark 21Shares بهترین روز خود را از 12 مارس سپری کرد و به 73.6 میلیون دلار ورودی سرمایه رسید. در حالی که Invesco Galaxy، Franklin Templeton و Valkyrie همگی بیش از 26 میلیون دلار ورودی به صندوق‌های مربوطه خود داشتند.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ روز گذشته در X به حضور ETFهای بیت کوین در نموداری از 30 صندوق دارایی بزرگ در 50 روز اول معاملات آن‌ها اشاره کرد.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.