حجم معاملات ETF های اسپات بیت کوین در ماه گذشته میلادی سه برابر شد

حجم معاملات ETF های اسپات بیت کوین در ماه گذشته میلادی سه برابر شد

صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین شاهد افزایش معاملات در ماه مارس بودند و به حجم 111 میلیارد دلار رسیدند. این رقم تقریباً سه برابر حجم معاملات ثبت‌شده در ماه فوریه بود و ETF های گری‌اسکیل و بلک‌راک بر بازار تسلط داشتند.

بیت کوین بلک‌راک، IBIT، همچنان بر حجم معاملات تسلط دارد

بر اساس داده‌های منتشرشده توسط اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، حجم معاملات صندوق‌های بورسی اسپات بیت کوین در ماه مارس به 111 میلیارد دلار رسید. در حالی که در ماه فوریه تنها رقم 42.2 میلیارد دلار ثبت شد. توجه داشته باشید که فوریه اولین ماه کامل معاملات ETF های اسپات را داشت زیرا این محصولات سرمایه گذاری بیت کوین در 11 ژانویه در بازار عرضه شدند. بنابراین، عملکرد قوی در ماه مارس علاقه رو به رشد به ETF های اسپات بیت کوین را اثبات می‌کند.

در این بین ETF بیت کوین بلک‌راک، IBIT، همچنان بر حجم معاملات تسلط دارد و پس از آن GBTC گری‌اسکیل و FBTC فیدلیتی قرار دارند. بالچوناس این مطلب را در پست بعدی خود در X تصدیق کرد و نموداری توسط تحلیلگر همکارش، جیمز سیفارت را در این خصوص به اشتراک گذاشت. در این نمودار تسلط فزاینده IBIT و پیشی‌گرفتن از GBTC در سهم بازار را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های وب‌سایت فارساید، در اول آوریل، ETF های بیت کوین مجموعاً 86 میلیون دلار خروجی خالص ثبت کردند. جریان ورودی به صندوق بلک‌راک به میزان 165.9 میلیون دلار تحت الشعاع 302.6 میلیون دلار خروجی GBTC گری‌اسکیل قرار گرفت.

منبع
برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.