بانک روسی راس‌بنک تراکنش‌های ارز دیجیتال برون مرزی را آزمایش می‌کند

بانک روسی راس‌بنک تراکنش‌های ارز دیجیتال برون مرزی را آزمایش می‌کند

بانک روسی راس‌بنک (Rosbank) به اولین بانک بزرگ در این کشور تبدیل شده‌است که با کمک یک شرکت فین‌تک واسطه برای انجام تراکنش‌ها، پرداخت‌های ارز دیجیتال برون مرزی را آزمایش می‌کند.

به گزارش ودوموستی، سخنگوی راس‌بنک، این بانک در حال انجام آزمایشاتی با مشتریان شرکتی و خصوصی است. راه‌کارجدید امکان خرید ارزهای دیجیتال را در خارج از کشور با استفاده از وجوه طرف واردکننده فراهم می‌کند که سپس به تولیدکننده خارجی منتقل می‌شود. شرکت فین‌تک روسی بی‌کریپتو (B-crypto) مسئول ارائه پشتیبانی فنی برای تراکنش‌های ارزهای دیجیتال است. بنابراین، همه شرکت‌های روسی برای استفاده از این سرویس جدید باید فرآیند احراز هویت را که نیاز به تأیید راس‌بنک و بی‌کریپتو دارد، طی کنند. پس از احراز هویت، واردکننده و بی‌کریپتو قراردادی را امضا می‌کنند که در آن مشتری موافقت می‌کند وجوه فیات را به حسابی در راس‌بنک برای خرید ارزهای دیجیتال واریز کند. متعاقباً، بانک پول را به بی‌کریپتو منتقل می کند، که خرید ارزهای دیجیتال را در کشورهای موردنظر انجام می‌دهد. همچنین در آخر آن‌ها را به تولیدکننده خارجی منتقل می کند.

الکسی وویلوکوف، نایب رئیس انجمن بانک‌های روسیه، تأیید کرد که در حالی که راس‌بنک اولین بانک بزرگی است که این راه‌حل را ارائه می‌کند، بانک‌های بزرگ‌تر هنوز خدمات مشابهی را «به دلیل کمبود نقدینگی ارزهای دیجیتال» برای پاسخگویی به مشتریان بزرگ خود ارائه نمی‌کنند.

منبع zycrypto.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420