برد گارلینگ هاوس: ریپل به دنبال عرضه ETF های XRP است

برد گارلینگ هاوس: ریپل به دنبال عرضه ETF های XRP است

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل شرکت ریپل، در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفت از صندوق قابل معامله بورسی (ETF) مبتنی بر توکن XRP استقبال می‌کنند.

برد گارلینگ هوس: از ETF مبتنی بر XRP استقبال می‌کنیم

در 20 فوریه، گارلینگ هاوس موضع شرکت خود را در مورد ETF بالقوه XRP به اشتراک گذاشت. این مدیرعامل تاکید کرد که آن‌ها “مطمئناً از آن استقبال خواهند کرد.” مدیر اجرایی ریپل همچنین گفت که ظهور چندین ETF مبتنی بر توکن‌های مختلف اجتناب ناپذیر است. علاوه بر این، گارلینگ هاوس پیش‌بینی کرد که این فضا شاهد ETFهایی مبتنی بر سبدهای مختلف توکن خواهد بود. به اعتقاد او، چنین چیزی باعث ایجاد تنوع در پورتفولیوی سرمایه‌گذاران خواهد شد.

این مدیرعامل می‌گوید «کاملاٌ منطقی است» که ETFهای دیگر (به جز بیت کوین) داشته باشیم. او حتی وضعیت فعلی ETFهای اسپات بیت کوین را با روزهای اولیه بازار سهام مقایسه کرد. گارلینگ هاوس معتقد است که سرمایه‌گذاران نمی‌خواهند تنها در معرض یک سهم قرار گیرند، بلکه می‌خواهند سرمایه‌گذاری‌های خود را متنوع کنند.

درمورد اینکه آیا ریپل در حال حاضر در حال مذاکره با عرضه‌کنندگان ETF است یا خیر، این مدیرعامل از اظهار نظر خودداری کرد. با این حال، Garlinghouse موضع شرکت را تکرار کرد: “ما فکر می‌کنیم که برای جامعه XRP به طور کلی منطقی است.”

گارلینگ هاوس تایید ETFهای بیت کوین را به عنوان یک پیروزی برای بخش ارزهای دیجیتال ستود. او این ETFها را به عنوان افزایش ثبات بازار و ایمنی سرمایه گذار می‌بیند و راه اندازی چنین ETFهای بیشتری را پیش بینی می‌کند که احتمالاً شامل یک ETF ریپل هم می‌شود.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.