صرافی اوکی‌اکس (OKX) مجوز ضمنی «موسسه پرداخت» در سنگاپور را دریافت کرد

صرافی اوکی‌اکس (OKX) مجوز ضمنی «موسسه پرداخت» در سنگاپور را دریافت کرد

صرافی ارز دیجیتال اوکی‌اکس (OKX) تاییدیه شفاهی ناظر مالی سنگاپور را برای مجوز موسسه پرداخت مطرح (MPI) از طریق شرکت تابعه محلی خود، OKX SG دریافت کرده‌است.

اوکی‌اکس تاکید کرد که قبلاً تأییدیه اصلی مجوز را دریافت کرده‌است

مجوز MPI توسط مرجع پولی سنگاپور (MAS)، تنظیم کننده اصلی مالی کشور صادر می‌شود. پس از دریافت مجوز کامل از این سازمان، اوکی‌اکس مجاز به ارائه خدمات پرداخت دیجیتال و نقل و انتقالات برون مرزی در کشور خواهد بود.

هونگ فانگ، مدیرعامل اوکی‌اکس گفت که سنگاپور از نظر استراتژی جهانی‌ای که دارد همیشه در اولویت این صرافی است. این مدیر اجرایی توضیح داد که سنگاپور کارآفرینان را به سمت بازارهای جدید جذب می‌کند. “این مارکت، بازاری از پذیرندگان اولیه است که به خوبی با فناوری آشنا هستند.” فانگ همچنین چارچوب نظارتی کشور را «روشن و متفکرانه» توصیف کرد که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد «در بلندمدت بهتر عمل کنند».

فانگ همچنین توضیح داد که با این نقطه عطف جدید، شرکتش بر روی محصول خود در سنگاپور تمرکز خواهد کرد. او همچنین افزود در آینده اوکی‌اکس روی ایجاد ارتباطات بانکی محلی برای مشتریان خود و گسترش خدمات خود کار خواهد کرد.

باید افزود شرکت‌های دارای مجوز MPI مجاز به تسهیل خدمات پرداخت چندگانه بیش از محدودیت‌های حجمی تعیین‌شده برای شرکت‌های پرداخت هستند. این بدان معناست که OKX می‌تواند از سقف 3 میلیون دلار سنگاپور (حدود 2.2 میلیون دلار) برای هر سرویس پرداخت و محدودیت ماهانه 6 میلیون دلار سنگاپور (4.4 میلیون دلار) برای دو یا چند سرویس پرداخت فراتر رود.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420