NFTb بازار ان اف تي جديدش را با تمرکز بر پایداری محیط زیست راه اندازی کرد.

NFTbکه یک پلت فرم توکن هاي غیر قابل تعويض است که بر روی زنجیره هوشمند Binance  ساخته شده است، در حال راه اندازی نسخه جدیدی از فروشگاه خود با هدف حمایت از موارد اجتماعی و ارائه گزینه های لیست شدن ارزان تر به هنرمندان است.

این بازار جدید هنرمندان و موسسات خیریه برجسته را به هم متصل می کند، به هر کسی اجازه می دهد آثار هنری خود را با نرخ مقرون به صرفه حراج کند و بخشی از درآمد خود را به خیریه ای که انتخاب می کند اهدا کند. NFTb ادعا می کند بیش از 120 هنرمند قبلاً به لیست انتظار پیوسته اند.

سیا مهاجر، یک مدیر اجرايي در NFTb، گفت که بسیاری از هنرمندان نگران تأثیرات زیست محیطی کار خود هستند و بازارهای فعلی هیچ راهی برای کاهش این خطرات فراهم نمی کنند. او توضیح داد:

“ما دریافته ایم که بسیاری از هنرمندانی که با NFT آشنا نیستند بسیار نگران تأثیرات زیست محیطی فعالیت های خود هستند. ما پلت فرمي را ایجاد کرده ایم که به هنرمندان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند تولید آثارشان از نظر زیست محیطی سازگار است و می تواند از اهداف اجتماعی که برای آنها مهم است حمایت کند.”

NFTb اخیراً از اتمام یک دور جمع آوري بودجه 200000 دلاری برای حمایت از بازار خود خبر داد. پشتیبانان آن شامل Spark Digital Capital ، Next Ventures ، Metaconstant Ventures  و Rarestone Capital  هستند.

چارلز رید، بنیانگذار Rarestone Capital گفتNFTb  با چشم انداز شرکتش برای سرمایه گذاری در “محصولات اجتماعي محور که سرعت استفاده از فناوری بلاکچین را تسریع می کنند و در عین حال تأثیر مثبت اجتماعي ایجاد می کنند”، همسو می شود.

NFTb ادعا می کند اولین پلتفرمNFT  درBinance Smart Chain  با یک محصول در حال کار مي باشد.

بازار NFT در آغاز سال 2021 با چندین صنعت سنتی که از انقلاب دیجیتال استقبال می کنند داغ است. همانطور که اخیراً Consulting Cointelegraph گزارش داده است، بازار ان اف تي OpenSea فقط در سال جاری بیش از 153 میلیون دلار از معاملات NFT در 072،97 انتقال به دست آورده است.

منبع:cointelegraph

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420