رکورد ورودی سرمایه روزانه به ETFهای بیت کوین به یک میلیارد دلار رسید

رکورد ورودی سرمایه روزانه به ETFهای بیت کوین به یک میلیارد دلار رسید

صندوق های قابل معامله بورسی (ETF) بیت کوین در ایالات متحده پس از جذب بیش از یک میلیارد دلار جریان ورودی خالص برای اولین بار در روز گذشته، به نقطه عطف جدیدی دست یافتند.

بخش عظيم جریان سرمایه‌ها مربوط به صندوق قابل معامله بورسی شرکت بلک‌راک بوده‌است

بر این اساس، در روز سه‌شنبه ETFهای بیت کوین شاهد بزرگ‌ترین جریان ورودی خالص سرمایه روزانه خود به ارزش ۱.۰۴۵ میلیارد دلار بودند. بخش اعظم آن مربوط به صندوق قابل معامله بورسی شرکت بلک‌راک با سرمايه خالص ۸۴۹ میلیون دلاری بوده‌است. همچنین سرمایه‌گذاری در ETFهای اسپات  بیت کوین همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد وجریان ورودی روزانه به 11.1 میلیارد دلار در 13 روز گذشته رسیده‌است

همانطور که اشاهر کردیم IBIT 849 میلیون دلار ورودی را به خود اختصاص داد. در حالی که ETFهای شرکت‌های آرک توئنی وان شیرز، ون‌اک و فیدلیتی سهم نسبتاً کمتری را ازآن خود کردند. به ترتیب 93 میلیون دلار، 82.9 میلیون دلار و 51.6 میلیون دلار سهم ورودی سرمایه به این ETFها بوده‌است.

نتیجه مستقیم این ورودی‌های عظیم به ETFهای بیت کوین و یک روند صعودی حمایتی، افزایش جریان ورودی روزانه سرمایه به شبکه بیت کوین بوده‌است. این رقم به ۲ میلیارد دلار در روز رسید و نقطه عطف دیگری برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.

از میان این صندوق‌های بیت کوین تاییدشده در ایالات متحده، فرانکلین بیت کوین کمترین جریان ورودی را با 148 میلیون دلار تا به امروز ثبت کرده‌است. در حالی که IBIT سهم برتر را با 11.4 میلیارد دلار در اختیار دارد. اما از طرف دیگر، GBTC گری‌اسکیل را می‌بینیم که جریان خالص ورودی را به صورت روزانه کاهش می‌دهد. در مجموع، GBTC در 13 روز گذشته 11.1 میلیارد دلار خروج سرمایه را شاهد بوده‌است.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420