سرمایه‌گذاری مایکرواستراتژی در بیت کوین اکنون 2.3 میلیارد دلار در سود است

سرمایه‌گذاری مایکرواستراتژی در بیت کوین اکنون 2.3 میلیارد دلار در سود است

طبق آمارهای موجود از پورتفولیوی مایکل سایلور، سرمایه‌گذاری بیت کوین شرکت او یعنی مایکرواستراتژی (MicroStrategy) در حال حاضر به سود 2,300,000,000 دلاری رسیده‌است. علت آن هم افزایش قیمت چشمگیر بیت کوین در بحبوحه انتظارات برای دریافت مجوز ETF اسپات در آمریکا است.

بیت کوین در طول سال 2023 به ویژه ماه گذشته در حال رشد قیمتی بوده‌است. شرکت نرم‌افزاری مایکرواستراتژی نیز مدت‌هاست که توسط علاقه‌مندان به بیت کوین رهبری می‌شود و خوش‌بینی و اعتماد آن‌ها نتیجه داده‌است. اکنون انتظار می‌رود خریدهای بیت کوین این کمپانی سود بیشتری را شاهد باشد، به خصوص اگر SEC به همه درخواست‌های ETF اسپات بیت کوین مجوز بدهد.

باید اشاره داشت در پایان ماه نوامبر، مایکرواستراتژی 16130 واحد دیگر BTC خریداری کرد. ارزش فعلی این خرید بیت کوین شرکت مایکل سایلور در حال حاضر حدود 700 میلیون دلار است که در کمتر از یک هفته بیش از 100 میلیون دلار افزایش یافته‌است.

رویداد هاوینگ بیت کوین که پیش بینی می‌شود در آوریل 2024 رخ دهد، آینده نزدیک قیمت بیت کوین را شکل خواهد داد. اکثر تحلیلگران معتقدند که هرچه به سمت هاوینگ حرکت کنیم، قیمت بیت کوین بیشتر خواهد شد. این مسئله در ترکیب با دریافت مجوز برای ETFهای بیت کوین، جای تعجبی باقی نمی‌گذارد اگر سود مایکرواستراتژی از خریدهای بیت کوینی خود فراتر از آستانه 3 میلیارد دلار برود.

مایکل سایلور همچنان نسبت به بیت کوین خوشبین است. بنابراین، میزان دارایی‌های بیت کوینی این کمپانی نیز ممکن است به زودی مجدداٌ افزایش یابد.

منبع watcher.guru

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.