اوراق قابل معامله در بورس (ETN) بیت کوین و اتریوم به زودی در بازار بورس لندن عرضه می‌شوند

اوراق قابل معامله در بورس (ETN) بیت کوین و اتریوم به زودی در بازار بورس لندن عرضه می‌شوند

بورس اوراق بهادار لندن (LSE) روز دوشنبه اعلام کرد که در ۳ ماهه دوم سال جاری میلادی عرضه اوراق قابل معامله در بورس (ETN) ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم را آغاز می‌کند.

روز گذشته این بازار بورس تایید کرد که درخواست‌های عرضه را طبق دستورالعمل‌های مشخص‌شده در برگه اطلاعات پذیرش Crypto ETN خود می‌پذیرد. با این حال، بورس اوراق بهادار لندن تاریخ دقیقی را برای شروع پذیرش این درخواست‌ها ارائه نکرد. طبق اطلاعات به‌دست آمده، به‌نظر می‌رسد که این اوراق قابل معامله بورسی ارزهای دیجیتال، تنها برای سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در دسترس خواهد بود.

همچنین در برگه اطلاعات، این بازار بورس گفته‌است که ETN های کریپتو باید دارای پشتوانه فیزیکی و بدون اهرم باشند. آنها باید هم قیمت بازار یا برابر با ارزش دارایی پشتوانه خود یعنی بیت کوین یا اتریوم باشند.

این سازمان بریتانیایی همچنین تاکید کرد که دارایی‌های دیجیتال پشتوانه باید «کاملاً یا اصولاً» در یک کیف پول آفلاین یا چیزی مشابه نگهداری شوند. علاوه بر این، دارایی‌ها باید در اختیار یک متولی مشمول قوانین مبارزه با پولشویی در بریتانیا، اتحادیه اروپا، سوئیس یا ایالات متحده باشد.

بورس اوراق بهادار لندن ETN ها را تحت عنوان “اوراق بهادار قرضه‌ای که قرارگیری در معرض یک دارایی اساسی را فراهم می‌کنند” تعریف می‌کند. به همین ترتیب ETN های کریپتو به سرمایه گذاران امکان داد و ستد اوراق بهاداری را می دهند که عملکرد دارایی‌های کریپتو را در ساعات معاملاتی این بازار بورس ردیابی می‌کنند.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.