رابرت کیوساکی در حمایت از ارزهای دیجیتال، ارزهای فیات را پول مجرمانه خواند

رابرت کیوساکی در حمایت از ارزهای دیجیتال، ارزهای فیات را پول مجرمانه خواند

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب تحسین‌شده “پدر پولدار، پدر بی‌پول” اخیراً در مورد ارزهای دیجیتال نظرات مثبتی اظهار کرده‌است.

معرفی ارزهای دیجیتال، به عنوان پول آینده 

کیوساکی می‌گوید بیت کوین ممکن است در سال آینده به 120000 دلار برسد. او در صحبت‌های خود در مورد یک بحران اقتصادی بزرگ هشدار داد و از سرمایه‌گذاران خواست که از ارزهای دیجیتال به عنوان پوششی در برابر تورم ​​استفاده کنند. رابرت کیوساکی در صفحه X خود ضمن اشاره به کنفرانس آتی TOKEN2049 که در سنگاپور برگزار می‌شود گفت بسیار برای حضور در این همایش هیجان زده‌است و درباره اعتقاد قوی خود نسبت به پتانسیل ارزهای دیجیتال مطالبی عنوان کرد. او صریحا اظهار داشت که ارزهای دیجیتال پول آینده‌اند و ارزهای فیات، به ویژه دلار آمریکا، در حال نابودی هستند.

کیوساکی سرنوشت تلخ ارزهای فیات را پیش‌بینی می‌کند

کیوساکی نسبت به انعطاف پذیری حرکت قیمت بیت کوین، به ویژه توانایی آن برای بازگشت به اوج قیمتی خود خوش‌بین است. او انتظار دارد که قیمت این ارز دیجیتال در سال آینده به 120000 دلار برسد. کیوساکی از اصطلاح “پول مجرمانه” برای توصیف ارز فیات استفاده می‌کند. او سرمایه گذاری در دارایی‌هایی مانند طلا، نقره و بیت کوین را محافظی در برابر کاهش فزاینده ارزش پول فیات می‌داند. نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول پیش‌بینی می‌کند به دلیل تزریق تریلیون‌ها ارز فیات به سیستم مالی، تورم افسارگسیخته‌ای اتفاق بیفتد. این کارشناس مالی ضمن هشدار در مورد عواقب احتمالی تورم فزاینده گفت طبقه متوسط ​​بیشترین تأثیر منفی اقتصادی را متحمل خواهند شد.

کیوساکی بارها از دولت ایالات متحده و فدرال رزرو به دلیل ادامه روند چاپ پول انتقاد کرده‌است. چاپ گسترده پول همواره تورم بیش از حد را در پی دارد و از این رو وی یک بحران بزرگ در اقتصاد ایالات متحده را پیش‌بینی می‌کند. او سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کند که بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان یک پناهگاه امن در این دوران متلاطم ببینند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.