هنگ کنگ احتمالا زودتر از آمریکا ETF اسپات اتریوم را به بازار بورس خود می‌آورد

هنگ کنگ احتمالا زودتر از آمریکا ETF اسپات اتریوم را به بازار بورس خود می‌آورد

از آنجایی که بخش نظارتی در هنگ کنگ با فضای کریپتو برخوردی بسیار دوستانه دارد، گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که ETF اسپات اتریوم در این منطقه احتمالاً پیش از ایالات متحده راه‌اندازی می‌شود. این در حالی است که درخواست‌های عرضه ETF اسپات بیت کوین نیز در هنگ کنگ به سرعت در حال افزایش هستند.

درخواست‌های ETF بیت کوین در حال حاضر در حال بررسی هستند و 10 موسسه مالی از جمله هاروست فایننس (Harvest Finance) قصد دارند ETF اسپات بیت کوین را در هنگ کنگ راه‌اندازی کنند. رسانه‌های محلی در 11 مارس گزارش دادند که صنعت خواستار اقدام سریع در مورد تایید ETF‌های اسپات، به ویژه ETF اتریوم است.

پس از تایید 11 ETF بیت کوین در ایالات متحده، پذیرش این ارز دیجیتال و کریپتو سرعت بیشتری گرفت. جریان خالص ورودی از 9.5 میلیارد دلار و کل دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) از 55 میلیارد دلار فراتر رفته‌است. دارایی بیت کوین ETF بلک‌راک حتی از خرید BTCهای شرکت مایکرواستراتژی نیز پیشی گرفته‌است.

با افزایش پذیرش کریپتو در هنگ‌کنگ در میان حمایت‌های نظارتی، برنامه راه‌اندازی ETF اسپات اتریوم از سوی ایالات متحده نیز در حال بررسی فشرده است. هنگ‌کنگ در بحبوحه عدم اطمینان فزاینده پیرامون ETF اتریوم در ایالات متحده به دنبال پیشروی است. کارشناسان می‌گویند ETFها و مشتقات هنگ کنگ و سایر محصولات تجاری می‌توانند در اسرع وقت راه‌اندازی شوند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.