سم بنکمن فرید به توافقی برای همکاری در شکایت علیه سلبریتی‌ها رسیده است

سم بنکمن فرید به توافقی برای همکاری در شکایت علیه سلبریتی‌ها رسیده است

مدیر عامل سابق صرافی FTX، سم بنکمن فرید، با سرمایه گذاران توافق کرده‌است و همکاری مهمی در پرونده‌های حقوقی علیه سلبریتی‌ها ارائه می‌دهد. این توافق در انتظار تایید دادگاه، می‌تواند لحظه ای مهم در نبردهای حقوقی گسترده پس از فروپاشی عظیم این صرافی ارز دیجیتال باشد.

پس از محکومیت اخیرش به 25 سال زندان به دلیل کلاهبرداری، این همکاری بنکمن فرید، به کلید طلایی شکایت دسته جمعی علیه سلبریتی‌ها تبدیل می‌شود. از جمله این افراد مشهور می‌توان به دیوید اورتیز، اودونیس هاسلم، اورلاندو بلوم، لری دیوید، کیتی پری، شکیل اونیل، ژیزل بوندشن و تام بردی اشاره کرد.

طبق اسناد دادگاه، این توافق ایجاب می‌کند که بنکمن فرید تمام اطلاعات غیرمحرمانه در مورد دارایی ها و سرمایه‌گذاری‌های خود را ارائه دهد. هدف این کار تقویت پرونده شاکیان علیه سلبریتی‌هایی است که ادعا می‌شود اوراق بهادار ثبت‌نشده این صرافی ارز دیجیتال ورشکسته را تبلیغ می‌کردند.

تأثیر بالقوه این توافق گسترده خواهد بود و شاکیان امیدوارند که خسارات قابل توجهی را از این افراد مشهور در پی سقوط FTX جبران کنند. وکلای این افراد مشهور درگیر هنوز پاسخی نداده‌اند و بر عدم قطعیت مداوم و مخاطرات بالای این دعوی تاکید می‌کنند.

بر اساس مفاد این توافق، بنکمن فرید قرار است اطلاعات مالی قابل توجهی را فاش کند. همچنین برای محاکمه افراد مرتبط با استراتژی‌های بازاریابی FTX کمک کند.

این اتفاق پس از آن رخ می‌دهد که این جوان میلیاردر درخواست تجدید نظر حکم خود را به دادگاه نیویورک ارائه کرده‌است. در صورت پذیرفته‌شدن این توافق، بنیان‌گذار FTX از هرگونه اتهام بدهی مبرا خواهد شد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420