افت فروش NFTها برای چهارمین هفته متوالی

افت فروش NFT ها برای چهارمین هفته متوالی

توکن‌های غیر مثلی (NFT) در این هفته با کاهش 6.75 درصدی، چهارمین هفته متوالی افت فروش خود را رقم زدند.

علیرغم کاهش فروش، تعداد خریداران NFT نسبت به هفته قبل 17.77 درصد افزایش داشته‌است

طبق داده‌های وب‌سایت cryptoslam.io، فروش NFT در این هفته 6.75 درصد کاهش یافت. همچنین طی هفت روز گذشته، معاملات NFT نیز 4.33 درصد کاهش داشته‌است. با وجود این کاهش در فروش، تعداد خریداران توکن‌های غیر مثلی به 569407 نفر رسید که نسبت به هفته قبل 17.77 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

در حال حاضر، اتریوم در میان 22 شبکه مختلف بلاکچین، با 42.61 میلیون دلار فروش NFT، بیش از 52 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص می‌دهد. پس از اتریوم، میتوز، پالیگان، سولانا و ایمیوتبل ایکس را داریم که پنج بلاکچین برتر از نظر فروش NFT را شکل می‌دهند.

اگرچه فروش NFTهای شبکه اتریوم در صدر جدول قرار داشت، اما همچنان کاهش 12.11 درصدی را تجربه کرد. در حالی که فروش در شبکه میتوز 25.27 درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافت. پالیگان شاهد افزایش 7.21 درصدی در فروش بود، در حالی که فروش NFTهای سولانا در مدت مشابه 5.58 درصد کاهش یافت. از سوی دیگر، ایمیوتبل ایکس با کاهش فروش 17.52 درصدی نسبت به آمار هفته قبل، با شدیدترین کاهش مواجه شد.

در هفت روز گذشته دی‌مارکت (Dmarket) با فروش 8.15 میلیون دلاری به عنوان رهبر بلامنازع در بین مجموعه‌های مختلف NFT ظاهر شد. پس از آن، بورد ایپ یات کلاب  (BAYC) با فروش 5 میلیون دلاری، جایگاه دوم را در میان برترین مجموعه‌های هفته به دست آورد. پس از این دو، Draftkings، Gods Unchained و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) قرار گرفتند و ترکیب پنج مجموعه برتر NFT را طی هفته گذشته تشکیل دادند.

با ارزش‌ترین توکن غیر مثلی فروخته‌شده در این هفته Fidenza #562 بود که قیمتی معادل 122000 دلار داشت.

منبع bitcoin.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.