ایالت فلوریدا Binance.US را از حالت تعلیق خارج کرد

ایالت فلوریدا Binance.US را از حالت تعلیق خارج کرد

طبق پرونده دادگاه در 22 می، دادگاه استیناف ناحیه اول فلوریدا حکم تعلیق اضطراری (ESO) صادرشده توسط دفتر مقررات مالی این ایالت علیه بایننس آمریکا (Binance.US) را باطل کرده‌است.

اوایل سال میلادی جاری، رگولاتور مالی فلوریدا Binance.US را از ارائه خدمات به ساکنان این ایالت منع کرد و دلیل تصمیم خود را “خطر فوری” برای مردم عنوان کرد. این اداره تنظیم مالی همچنین در آن زمان به مسائل حقوقی چانگ پنگ ژائواشاره کرد. زیرا بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق بایننس به اتهامات مالی فدرال اعتراف کرده‌بود.

با این حال، Binance.US استدلال کرد که این دستور تعلیق حاوی اشتباهات رویه‌ای و تفسیر نادرست قوانین محلی است. این صرافی همچنین هشدار داد که تعلیق مجوز آن منجر به زیان مالی قابل توجهی برای بیش از 170000 اکانت در فلوریدا خواهد شد. همینطور به آسیب احتمالی ناشی از اجبار مشتریان به نقدکردن دارایی‌های دیجیتال خود اشاره کرد.

در این حکم، قضات به اتفاق آرا از Binance.US حمایت کردند. آن‌ها خاطرنشان کردند که دفتر مقررات مالی فلوریدا نتوانسته آن‌ها را توجیه کند که تصمیمش در شرایط موجود منصفانه بوده‌است.

در نهایت، قضات خاطرنشان کردند که رگولاتور مالی فلوریدا در پاسخ به اینکه راه حل‌های جایگزین یا اقدامات کمتر سختگیرانه برای رسیدگی به حکم تعلیق اضطراری ادعاشده کافی نیستند، شکست خورد.

منبع: cryptoslate.com

برچسب‌ها
بایننس آمریکا

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420