ایردراپ اترفای (Ether.fi) فردا انجام می‌شود؛ چه کاربرانی واجد شرایط هستند؟

ایردراپ اترفای (Ether.fi) فردا انجام می‌شود؛ چه کاربرانی واجد شرایط هستند؟

اترفای (Etherfi)، یک پروتکل لیکوئید ری‌استیکینگ (استیکینگ مجدد) در بلاکچین اتریوم، فردا ارز دیجیتال خود با نام ETHERFI را عرضه می‌کند و همزمان برای کاربران اولیه‌اش این توکن حاکمیتی را ایردراپ خواهد کرد.

این ارز دیجیتال جدید بین همه دارندگان «امتیاز اترفای» که در ماه‌های اخیر اترهای خود را روی این پروتکل قفل و eETH دریافت کرده‌اند، توزیع خواهد شد. عرضه توکن ETHERFI در مجموع ۱ میلیارد واحد خواهد بود که ۱۱۵.۲ میلیون واحد آن در ابتدای کار وارد گردش خواهد شد. طی مرحله اول ایردراپ اترفای در مجموع ۶٪ از عرضه آزاد و بر اساس فعالیت کاربران تا ۱۵ مارس، بین آن‌ها توزیع خواهد شد.

در مرحله دوم، اترفای قرار است ۵٪ از توکن‌های باقی‌مانده را بین کاربران توزیع کند. فعالیت کاربران از ۱۵ مارس تا تاریخ نامشخصی در آینده ملاک واجد شرایط‌شدن این ایردراپ خواهد بود. توکن‌های باقی‌مانده بین سرمایه‌گذاران، شرکا، مشارکت‌کنندگان اصلی و خزانه پروتکل اترفای تقسیم خواهد شد.

آنطور که تیم توسعه این پلتفرم گفته‌اند: « فردا توکن ETHERFI متعلق به پلتفرم لیکوئید ری‌استیکینگ همنام، رسماً در بایننس و صرافی‌های اصلی فهرست می‌شود.»

مشارکت‌های کاربر بر اساس مقدار اتر سپرده‌شده و زمانی که این کوین‌ها قفل می‌مانند طبقه‌بندی می‌شود. سپس از طریق یک سیستم امتیازدهی شمارش می‌شوند، که در آن 1 «امتیاز وفاداری Etherfi» منوط به استیکینگ 0.001 ETH برای یک روز است. این امتیازها مستقیماً از طریق ایردراپ به ارز دیجیتال ETHERFI تبدیل می‌شوند و احتمالاً از فردا قابل بازخرید خواهند بود.

در حال حاضر هنوز نمی‌دانیم که ارزش پولی این ایردراپ چقدر است. اما بر اساس داده‌های موجود در بازار پیش بینی ” ویلز مارکت”، شاهد هستیم که امتیازات اترفای در بازار ثانویه با محدوده قیمتی بین 0.0017 دلار تا 0.005 دلار معامله می‌شوند.

منبع
برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420