افزایش حجم معاملات NFTهای شبکه اتریوم به بالاترین حد خود در یک سال گذشته

افزایش حجم معاملات NFTهای شبکه اتریوم به بالاترین حد خود در یک سال گذشته

بر اساس داده‌های د بلاک، حجم معاملات NFTهای شبکه اتریوم در هفته گذشته به بالاترین سطح خود از اواخر فوریه سال گذشته رسیده‌است.

رشد همزمان NFTهای شبکه بیت کوین و اتریوم

در حالی که این پاییز بدون شک شاهد افزایش قابل توجهی در معاملات NFT شبکه بیت کوین بودیم، حجم معاملات NFTهای بلاکچین اتریوم نیز در بالاترین سطح هفتگی خود از هفته 26 فوریه 2023 تا به الان قرار دارد.

این رشد در شرایط رخ می‌دهد ارزش سومین مجوعه NFT بازار یعنی پاجی پنگوئنز (Pudgy Penguins) به مجموعه رقیب خود، بورد ایپ یات کلاب نزدیک شده‌است. یوگا لبز، شرکت سازنده بورد ایپ یات کلاب، صاحب مجموعه سایبرپانکس نیز می‌باشد که از نظر بالاترین کف قیمتی، رتبه اول در بازار را دارد. همانطور که اشاره شد رتبه دوم در اختیار بورد ایپ یات کلاب است که احتمال تصاحب آن توسط پاجی پنگوئنز وجود دارد.

 پاجی پنگوئنز، اکنون در حال ساخت یک بازی تعاملی به اسم پاجی ورلدز است که طبق گزارش‌ها ظاهراً بر روی هدست ویژن پرو اپل عرضه خواهد شد. در عین حال یوگا لبز در حال توسعه متاورسی با نام آدرساید است. البته باید اشاره داشت با وجود افزایش حجم معاملات NFTهای اتریوم در یک سال گذشته، روند ضرب آن‌ها در این شبکه رشد قابل‌توجهی نداشته است.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.