اتریوم به بالاترین قیمت خود در 22 ماه گذشته رسید

اتریوم به بالاترین قیمت خود در 22 ماه گذشته رسید

قیمت اتریوم در معاملات صبح دوشنبه در آسیا به 3125 دلار، یعنی بالاترین سطح در 22 ماه گذشته رسید. اتریوم این قیمت را از آوریل 2022 تاکنون به خود ندیده است.

دومین ارز دیجیتال برتر بازار تاکنون چندین بار سطح حمایت و مقاومت خود را تغییر داده‌است

در حال حاضر اتریوم در محدوده ۳۰۹۳ دلاری معامله می‌شود که نمایانگر رشد ۲.۴ درصدی نسبت به شبانه‌روز گذشته است. همچنین 36 درصد نسبت به ماه گذشته افزایش یافته‌است. اتریوم در حال حاضر پیشتاز بازارهای ارزهای دیجیتال است از نظر رشد در 24 ساعت گذشته است.

جیکوب کنفیلد، تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال، می‌گوید دومین ارز دیجیتال برتر بازار تاکنون چندین بار سطح حمایت و مقاومت خود را تغییر داده‌است. اما اکنون شکست سطح 3350 دلار را هدف قرار داده‌است. او افزود با توجه به اینکه مهلت نهایی تأیید یا رد ETF اسپات اتریوم در ماه می است، “همه چیز دارد جالب می‌شود.”

به‌گفته تحلیلگری دیگر با نام رکت کپیتال، ETH در آستانه بستن یک کندل ماهانه تاریخی است. او می‌گوید این دومین بار در تاریخ است که کندل ماهانه این دارایی بالاتر از سطح 2791 دلار در حالت صعودی (کندل مثبت) بسته‌می‌شود.

همچین باید اشاره داشت اگر یک  ETFاسپات اتریوم تایید شود، به احتمال زیاد شاهد استیکینگ بیشتری از این دارایی خواهیم بود. این امر میزان ETHموجود در بازارها را کاهش می‌دهد و باعث شوک عرضه می‌شود.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.