تحلیلگران مطرح: ETF های اتریوم در ماه می مجوز نخواهند گرفت

تحلیلگران مطرح: ETF های اتریوم در ماه می مجوز نخواهند گرفت

تحلیلگران برتر بازار صندوق‌های قابل معامله بورسی کریپتو معتقداند که امتناع کمیسیون بورس آمریکا (SEC) از تایید ETF اتریوم می‌تواند شکایت دیگری را علیه‌اش به‌راه بیاندازد.

نیت گراچی (Nate Geraci)، مدیرعامل شرکت ETF Store، می‌گوید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده قصد ندارد صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات اتریوم را در ماه می تایید کند. پیش از این تمام گمانه‌زنی‌ها مبتنی بر اعطای مجوز به این صندوق‌های اتریومی در ماه می بود. اکنون گراچی این تحلیل را به دلیل عدم تعامل SEC با عرضه‌کنندگان این ETF ها در چند هفته گذشته اعلام کرده‌است.

هفته‌نامه بارونز در اوایل ماه آوریل گزارش داد که بحث‌ها در مورد ETF های اسپات اتریوم”بسیار یک طرفه” بوده‌است. چنین چیزی درست برعکس گفتگوی «رفت و برگشتی» ثابتی است که در آستانه تایید چندین ETF اسپات بیت کوین بین SEC و عرضه‌کنندگان مشاهده شد. کمیسیون بورس آمریکا مایل به ارائه هیچ بازخوردی در مورد ETF های اتریوم نیست. به این معنی که تایید آن‌ها در حال حاضر بسیار بعید است.

همچنین اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، نظر خود را در مورد تعاملات SEC با صادرکنندگان به صورت کوتاه بیان کرد و گفت «سکوت معنای خوبی ندارد».

به‌گفته بالچوناس، با این اوصاف، SEC در صورت رد تعداد زیادی از درخواست‌های عرضه ETF اتریوم به طور بالقوه با شکایت دیگری روبرو خواهد شد. در ماه آگوست سال گذشته، گری‌اسکیل موفق شد یک پیروزی قانونی در برابر SEC به دست آورد. حکم دادگاه استیناف ناحیه کلمبیای ایالات متحده مبنی بر این بود که رگولاتور مذکور در حذف درخواست ETF بیت کوین این شرکت اشتباه کرده‌است.

گراچی اکنون بر این باور است که گری‌اسکیل می‌تواند شکایت دیگری علیه SEC به دلیل عدم تمایل آن به تایید ETFهای اتریوم مطرح کند.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.