ارز دیجیتال ایاس مجوز لیست‌شدن در صرافی‌های ژاپن را دریافت کرد

ارز دیجیتال ایاس مجوز لیست‌شدن در صرافی‌های ژاپن را دریافت کرد

ایاس نتورک فاندیشن (EOS Network Foundation) که درحال‌حاضر توسعه ارز دیجیتال ایاس (EOS) را بر عهده دارد، اعلام کرد که این توکن از انجمن مبادله دارایی مجازی و ارز دیجیتال ژاپن تأییده دریافت کرده‌است.

این امر راه را برای معامله ایاس در برابر ین ژاپن در صرافی‌های این کشور هموار می‌کند. ایاس نتورک فاندیشن همچنین خاطرنشان کرد که معاملات توکن ایاس از ماه سپتامبر در صرافی ژاپنی بیت‌ترید (BitTrade) آغاز خواهد شد. ایو لا رز (Yves La Rose)، مدیرعامل این سازمان دراین‌باره گفت که ژاپن یک بازار رو‌به‌رشد با چارچوب‌های نظارتی تثبیت‌شده و یک دولت حامی این صنعت است.

او همچنین افزود ورود به بازار آسیا برای EOS بسیار مهم است. به گفته لا رز، این منطقه همیشه یک “ستون مهم” برای ایاس بوده‌است، زیرا دارای تعداد زیادی هولدر است. او می‌گوید:

«در حالی که غرب به دشمنی با شرکت‌های بلاکچین ادامه می‌دهد، آسیا با آغوش باز از ما استقبال می‌کند.»

در همین حال، فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن اخیراً به موضع این کشور در مورد وب 3.0 اشاره کرده‌است. کیشیدا در یک سخنرانی کلیدی در 25 جولای، پتانسیل این بخش را برای ایجاد تغییرات اجتماعی و دگرگونی اینترنت برجسته کرد. نخست وزیر ژاپن همچنین وب 3.0 را بخشی از “شکل جدید سرمایه‌داری” توصیف کرد.

منبع cointelegraph.com

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.