ایلان ماسک: تمام پول خود را روی دوج کوین و ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نکنید

ایلان ماسک: تمام پول خود را روی دوج کوین و ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نکنید

مدیر عامل تسلا و مالک توییتر، در مصاحبه‌‌ی اخیر خود با وال‌استریت ژورنال گفت که نمی‌تواند به مردم توصیه کند تمام پول خود را به بازار ارزهای دیجیتال اختصاص دهند. او همچنین در این گفتگو، توضیح داد که چرا دوج کوین ارزدیجیتال موردعلاقه‌اش است.

ایلان ماسک در چند سال گذشته یک ارتباط پیچیده و بحث برانگیز با صنعت کریپتو داشته‌است. چه زمانی که برای خود و شرکت تسلا بیت کوین خرید و چه زمانی که به دلیل ایجاد آلودگی زیست محیطی حین استخراج، بخشی از آن‌ را فروخت. با این حال او بارها از دوج کوین به روش‌های مختلف، چه عمدی و چه غیرعمدی، حمایت کرده‌ و باعث افزایش قیمت آن شده‌است. وقتی خبرنگار از او پرسید آیا او به این صنعت علاقه‌مند است یا خیر، ماسک پاسخ داد او هیچ‌کس را به خرید ارزهای دیجیتال تشویق نمی‌کند. با این حال او افزود که دوج کوین هنوز ارزدیجیتال محبوب وی است. درباره دلیل این علاقه، ماسک توضیح داد که جنبه سرگرمی و همچنین تصویر سگ در لوگوی آن را بسیار دوست دارد.

باید اشاره داشت که قیمت دوج کوین این بار واکنش خوبی به نسبت به حرف‌های ایلان ماسک نشان نداد. این میم کوین با اینکه روز گذشته به 0.074 دلار رسیده‌بود، امروز با افت قیمتی مواجه شد و به محدوده 0.07 دلاری سقوط کرد.

https://cryptopotato.com/elon-musk-issues-warning-for-dogecoin-investors-explains-why-doge-is-his-favorite-crypto/

منبع cryptopotato

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.