رشد ۲۵ درصدی دوج کوین در پی خرید توییتر توسط ایلان ماسک

جک دورسی مدیرعامل سابق توییتر در رابطه با خرید تمام سهام این شرکت توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس، اظهار داشت: “ایلان تنها راه حل پلتفرم اجتماعی- رسانه‌ای توییتر است.”

ماسک با وجود سیاست “قرص سمی” توانست توییتر را به قیمت ۴۴ میلیارد دلار خریداری کند. هنوز مشخص نیست که این معامله چه زمانی نهایی می شود زیرا این معامله بزرگ نیاز به تایید رگولاتوری دارد. طرفداران این میلیاردر برجسته، چند روز بود که در تلاش بودند شرکت توییتر با پیشنهاد ایلان موافقت کنند. همچنین تعداد زیادی از سهامداران این شرکت بزرگ رسانه‌ای از پیشنهاد ایلان حمایت کردند. با خرید توییتر، ارزش میم‌کوین محبوب ایلان ماسک یعنی، دوج کوین ۲۴.۵ درصد افزایش یافت و به ۰.۱۶ دلار صعود کرد. جالب است بدانید که در چهار روز گذشته یک ارز دیجیتال به نام ایلان‌بایز‌توییر (ELON BUYS TWITTER) در کوین مارکت‌کپ لیست شده که با اقدام دیشب ایلان ماسک، این ارز دیجیتال بیش از ۵هزار درصد رشد کرد.

در شبانه روز گذشته، برترین ترندهای توییر شامل ایلان ماسک، دونالد ترامپ، دوج کوین می‌باشند. حجم معاملات دوج کوین در شبانه روز گذشته ۹۱۹ درصد افزایش یافت که باعث شد این ارز دیجیتال به رتبه دهم کوین‌مارکت‌کپ صعود کند.

منبع: U.today

مطالب پیشنهادی

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

مطالب پر بازدید

.

فهرست