آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند برگزار شد

آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده صرافی کریپتولند برگزار شد

‌رئیس شعبه پنجم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی از برگزاری آخرین جلسه دفاع متهمان پرونده صرافی غیر مجاز کریپتولند خبر داد.

هیات قضایی پس از تجزیه و تحلیل پرونده حکم نهایی را اعلام خواهند کرد

روند رسیدگی به پرونده صرافی غیرمجاز کریپتولند در آخرین جلسه دادگاه با حضور رئیس، مستشار شعبه و نماینده دادستان و وکلای متهمان و پنج نفر از متهمین حقیقی در شعبه پنجم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی تهران به پایان رسید. رئیس شعبه پنجم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی اظهار کرد:« در این جلسه که با توجه به روند رسیدگی‌های صورت‌گرفته، دادگاه روز جاری، به عنوان آخرین جلسه دادگاه بود و طی آن آخرین دفاعیات از متهمان اخذ شد.»

بر اساس کیفرخواست، اتهام متهمان مشارکت در تشکیل شبکه سازمان‌یافته، اخلال کلان در نظام اقتصادی از طریق تصدی صرافی غیرمجاز و معاملات ارز دیجیتال تحت عنوان صرافی کریپتولند بوده‌که روند رسیدگی به آن با برگزاری ۴ جلسه و به صورت علنی و با حضور متهمان و وکلای ایشان برگزار شد. هیات قضایی پس از شور، تجزیه و تحلیل اظهارات طرفین و انطباق آن با مندرجات و مستندات پرونده در مهلت مقتضی قانونی مبادرت به اتخاذ تصمیم خواهد کرد.

در صورت اعلام دریافت هرگونه حکمی درباره متهمان صرافی کریپتولند، وب سایت ایرانیتال متعاقبا آن را اعلام خواهد کرد.

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420