کوین‌گکو: 46٪ از ایردراپ‌های بزرگ ارز دیجیتال طی دو هفته به اوج قیمتی خود رسیده‌اند

کوین‌گکو: 46٪ از ایردراپ‌های بزرگ ارز دیجیتال طی دو هفته به اوج قیمتی خود رسیده‌اند

داده‌های اخیر وب‌سایت کوین‌گکو (CoinGecko) نشان می‌دهد که نگهداری یک ارز دیجیتال تازه ایردراپ‌شده برای بیش از ۱۴ روز، گاهی منجر به از دست‌رفتن فرصت برای فروش آن در اوج قیمتی شده‌است.

از سال 2020، افزایش قابل توجهی در ایردراپ ارزهای دیجیتال وجود داشته‌است

کوین‌تلگراف در وب‌سایت خود می‌گوید از سال 2020، افزایش قابل توجهی در ایردراپ ارزهای دیجیتال وجود داشته‌است. رایج ترین راه نیز برای دریافت توکن‌های ایردراپ، شرکت در فعالیت‌های شبکه بلاکچینی قبل از راه‌اندازی یا انجام کارهای تبلیغاتی است. به‌گزارش کوین‌تلگراف داد یک سرمایه‌گذار 17 ساله کریپتو مدعی‌شده‌ که بیش از 1 میلیون دلار از ایردراپ ژوپیتر شبکه سولانا درآمد داشته‌است.

بر اساس گزارش کوین‌گکو، در چهار سال گذشته، 46٪ از 50 ایردراپ برتر ارزهای دیجیتال، طی دو هفته پس از راه‌اندازی به بالاترین قیمت خود رسیدند. از جمله این ایردارپ‌ها می‌توان به توکن‌های برجسته‌ای مانند اتریوم نِیم سرویس (Ethereum Name Service)، بلر (Blur) و لوکس‌ریر (LooksRare) اشاره کرد.

این گزارش تأکید می‌کند که 23 مورد از 50 ایردراپ بزرگ (46 درصد) در 2 هفته اول تاریخ ایردراپ، اوج قیمت‌های خود را ثبت کردند. توکن‌های دیگری که در دو هفته اول به اوج خود رسیدند عبارتند از مانتا نتورک (MANTA)، آنکر پروتکل (ANC) و هیروز آف ماویا (MAVIA). در حالی که برخی از پروژه ها در عرض چند روز به اوج خود رسیدند، تنها یک توکن ایردراپ‌شده از بین 50 مورد برتر در چهار سال گذشته، بیش از یک سال طول کشید تا به اوج قیمت خود برسد.

به‌طور کلی در همه موارد، فروش قابل توجه ایردراپ‌ها در مدت کوتاهی پس از فهرست‌شدنشان می‌تواند منجر به کاهش شدید قیمت شود و جذابیت توکن را کاهش دهد.

منبع

برچسب‌ها

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.