یک روزنامه دولتی چین قرار است پلتفرم متاورسی و NFT خود را راه‌اندازی کند

یک روزنامه دولتی چین قرار است پلتفرم متاورسی و NFT خود را راه‌اندازی کند

چاینا دیلی (China Daily)، یک روزنامه انگلیسی زبان متعلق به بخش تبلیغات حزب کمونیست چین، می‌خواهد پلتفرم متاورسی و توکن‌های غیر مثلی (NFT) خود را ایجاد کند.

چاینا دیلی برای انتخاب پیمانکار سازنده پلتفرم متاورسی مزایده برگزار می‌کند

طبق اعلامیه اخیر، چاینا دیلی مبلغ 2.813 میلیون یوان (390000 دلار) را به یک پیمانکار شخص ثالث که می‌تواند پلتفرم مورد نظر را مطابق با مشخصات بودجه خود طراحی کند، اعطا می کند. چاینا دیلی نوشت: پیمانکار می‌تواند «یک شرکت چینی یا خارجی» متخصص در بلاکچین باشد. علاوه بر این، شبکه اصلی شرکت بلاکچینی که برنده مزایده می‌شود باید بتواند بیش از 10000 تراکنش در ثانیه را انجام دهد.

پیمانکاران تا 17 اکتبر فرصت خواهند داشت تا درخواست خود را ارسال‌کرده و ظرف مدت سه ماه این پلتفرم متاورسی و NFT را طراحی کنند.

هدف از پلتفرم مذکور چاینا دیلی “بهبود گسترش نفوذ تمدن چین” از طریق ابزارهایی مانند استفاده از “متاورس، واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، واقعیت ترکیبی (AR) و بلاکچین است. همچنین دارایی‌های دیجیتال غیرقابل جایگزین یا NFTها، اَبَر داده‌ها، رایانش ابری و سایر فناوری‌ها این مجله چینی را برای رسیدن‌به هدف خود یاری خواهند کرد.

توسعه‌دهندگان اظهار داشتند که این پلتفرم باید امکان آپلود، نمایش و مدیریت مجموعه‌های دیجیتال (NFT) را فراهم کند. و از فرم‌های چند رسانه ای و انواع مجموعه‌های متعدد پشتیبانی کند. عملکردهای قیمت‌گذاری، مناقصه و «عملکردهای زمان محدود» نیز باید در این پلتفرم NFT در کنار «تسویه با کمک چند ارز» ادغام شوند.

منبع cointelegraph.com

https://cointelegraph.com/news/chinese-government-newspaper-launch-nft-platform

 

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.