معرفی کت‌ویف‌آرپی‌جی (Cat Wif RPG)؛ جدیدترین میم کوین‌ ترند این روزها

معرفی کت‌ویف‌آرپی‌جی (Cat Wif RPG)؛ جدیدترین میم کوین‌ ترند این روزها

اکنون که بازار میم کوین‌ها بیش از هر زمانی دیگر در فضای ارزهای دیجیتال داغ شده‌است، بد نیست نگاهی به برخی از ترندهای روز بازار داشته‌باشیم. این ارزهای دیجیتال به علت قیمت پایین و پتانسیل رشد چندین و چند درصدی که دارند، برای سرمایه‌گذاران با بودجه پایین بسیار جذاب شده‌اند. یکی از جدیدترین آن‌ها میم کوین کت‌ویف‌آرپی‌جی (Cat Wif RPG) بر روی شبکه سولانا است. آنطور که وب‌سایت کریپتواینتلیجنس می‌نویسد، سرمایه‌گذاران اولیه در کت‌ویف‌آرپی‌جی ممکن است سودی مشابه با کسانی داشته باشند که در شیبا اینو و دوج کوین قبل از وایرال شدنشان سرمایه‌گذاری کردند. این میم کوین همین امروز (20 می یا 31 اردیبهست) بر روی شبکه سولانا راه‌اندازی شد.

ارزش بازار کت‌ویف‌آرپی‌جی چقدر است؟

کت‌ویف‌آرپی‌جی در حال حاضر دارای ارزش بازاری کمتر از 15000 دلار است. به این معنی که وقتی به ارزش بازار متوسط 400،000 تا 800،000 دلار می‌رسد، سرمایه‌گذاران اولیه در عرض چند روز یا چند ساعت بین 2000 تا 5000 درصد سود خواهند کرد.

همه این امیدها شاید به این خاطر باشد که کت‌ویف‌آرپی‌جی طی دو روز آینده قرار است در صرافی کوکوین لیست شود. پیش بینی می‌شود طی این مدت شاهد 11 هزار درصد رشد باشد. همچنین به طور بالقوه می‌تواند ظرف چند هفته به ارزش بازار چند میلیون دلاری برسد.

در حال حاضر، این میم کوین با نماد CATRPG را فقط می‌توان از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز شبکه سولانا، مانند ژوپیتر (Jupiter) و رادیوم (Raydium) خریداری کرد. برای خرید آن، کاربران باید کیف پول Solflare، متامسک یا فانتوم خود را به این پلتفرم‌ها متصل‌کرده و به ازای پرداخت Sol از طریق سواپ آن را خریداری کنند. آدرس قرارداد کت‌ویف‌آرپی‌جی که در قسمت دریافت وارد می‌شود را در زیر آورده‌ایم: GZiCTFbVMumaRv8PPCXv721vLSQdKb9x4WfizzB4Z8eG

باید افزود شور و اشتیاق زیادی برای میم کوین‌های سولانا شکل گرفته‌است. درست برعکس میم کوین‌های بزرگتری مانند شیبا اینو، دوج کوین و داگ‌ویف‌هت که در حالت انباشت قیمتی به سر می‌برند.

منبع: cryptointelligence

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/iranital/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420