صرافی کوین‌بیس قصد دارد شبکه سولانا را به پلتفرم خود اضافه کند

صرافی کوین‌بیس قصد دارد شبکه سولانا را به پلتفرم خود اضافه کند

به‌گفته برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، صرافی وی، برنامه‌هایی برای ادغام با شبکه سولانا دارد. او هدف بلندپروازانه‌اش برای انجام این کار را افزایش سرعت تراکنش‌ها در پلتفرم خود «زیر یک ثانیه و با یک کوین» اعلام کرده‌است.

آرمسترانگ توضیح داد که او می‌خواهد شبکه لایتنینگ را با دیگر شبکه‌های سریع لایه یک مانند بیت ‌کوین و سولانا ادغام کند. این حرکت به عنوان بخشی از یک استراتژی بلندمدت وی برای تبدیل راهکارهای لایه ۲ به صورت پیش فرض در پلتفرم کوین بیس است.

برایان آرمسترانگ: هیچ توکنی برای شبکه بیس عرضه نخواهد شد

علاوه بر این اطلاعیه، برایان آرمسترانگ برخلاف شایعات منتشرشده تاکید کرد که قصد ندارد توکنی برای شبکه بیس راه‌اندازی کند. این بیانیه با صحبت‌های پیشین پائول گریوال، مدیر حقوقی صرافی کوین بیس در تضاد می‌باشد. گریوال در گذشته اشاره داشت که احتمال راه‌اندازی یک توکن بومی برای این شبکه وجود دارد. با این حال، سخنگوی صرافی نیز صحبت‌های مدیرعامل کوین بیس را تأیید کرد و اعلام داشت که هیچ توکنی برای شبکه بیس ایجاد نخواهد شد.

برایان آرمسترانگ در ادامه صحبت‌های خود از وضعیت شبکه بیس ابراز خرسندی کرد و گفت« از زمان راه‌اندازی این پروژه در ماه آگوست، شاهد رشد بسیار خوب آن بوده‌ایم.» باید به این موضوع دقت داشت که شبکه بیس علیرغم اینکه به تازگی شروع به فعالیت کرده، اکنون با 500 میلیون دلار به سومین شبکه لایه 2 بزرگ بازار از نظر ارزش کل قفل شده تبدیل شده‌است. گزارشات حاکی از این است که ارزش کل قفل‌شده (TVL)  شبکه بیس از سولانا هم پیشی گرفته‌است.

بر اساس داده‌های مدیرعامل کوین‌بیس، این شرکت اکنون در تلاش است تا در ادامه مسیر رشد بیس، این شبکه را با برنامه‌های مختلف مانند سولانا ادغام کند. برایان آرمسترانگ باری دیگر با تاکید بر هدف اصلی این صرافی مبنی بر کاهش زمان تراکنش‌ها به زیر 1 ثانیه، توضیح داد که با اقداماتی مانند ادغام سولانا و همچنین بهبود شبکه بیس و تبدیل آن به شبکه اصلی پلتفرم می‌توان به چنین اهدافی دست یافت

منبع

لینک مطلب:

کپی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مطالب پر بازدید

.